Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt teszteltem egy...

Tegnapelőtt teszteltem egy pozitívat, igaz halványabb a tesztcsík, de jól látható. Rá 2 napra, tehát ma megint teszteltem reggel ugyanolyan teszttel, de totál negatív! Most akkor mi lehet? Mégsincs baba?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem... :-( :-( Járt már így valaki?
2008. szept. 11. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen teszttel teszteltél?
2008. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lily-vel.

Eddig mindig működött, vagyis tényleg negatív volt a negatív. De a tegnapelőttin még most is ott van az a 2. csík, szuperul látszik.

Szerinted? ...olyan szerencsétlen vagyok...

2008. szept. 11. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

először is nyugi!!!!!!!!!!!

Szeritenm holnap tesztelj egy másik teszttel. Tutira az is két csíkos lesz!!!!!

1. válaszoló voltam.


Ui. és nem vagy szerencsételen!

Mióta próbálkoztok?

2008. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fogok venni egy másféle tesztet, hátha... 9 hónapja próbálkozunk.

A legszörnyűbb az volt, ahogy mondtam a páromnak reggel, hogy teljesen negatív. Mert a tegnapelőttit mikor megmutattam, annyira aranyos volt, azt kérdezte meglepődötten, hogy "az ott egy másik csík, nem?" :) Szeretném már végre megajándékozni őt egy babával...

2008. szept. 11. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Lilly engem is átvert!Tudtam hogy terhes vagyok a jelekből egyértelmű volt,de a Lilly nem mutatta ki.Másnap vettem egy más fajtát és egyértelműen pozitív.Fel a fejjel és írd meg az eredményt feltétlen!:-)
2008. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 9 hónapja próbálkozunk. Már nagyon várom, h pozitív tesztet tartsak a kezembe!

Holnap újabb teszt! írd meg mi lett az eredmény!

1-2. válaszoló

2008. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben, írni fogok, köszönöm a szorítást mindenkinek!

Nemrégiben írt a terhesség rovatba valaki, akinek szintén halvány lett a 2. csík, rá 6 (!!!) napra negatívat tesztelt, és sokan írtuk neki, hogy újabb teszt...! És másnap reggel megint 2csíkosat tesztelt!

Mondtam is a páromnak, hogy nem szeretnék így járni, szörnyű ez a bizonytalanság... Erre itt van... De előbb-utóbb úgyis kiderül. :) (legalább most már mosolygok, köszönöm!)

2008. szept. 11. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Látod? Ez a sors iróniája. :( Minden amit nem akarsz vagy nem kívánsz az valóra válik. :(
2008. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1-2-4 válaszoló votlam :)
2008. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én így jártam. Csak úgy hogy három napig volt pozitív, utána pedig halvány, és a végén totál negatív. Sajnos spontán lett a vége. Hőgörbét vezetsz?

A legjobbakban bízok, és remélem két csíkosat fogsz nekünk produkálni!

Szorítok!

2008. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!