Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normálisnak mondhatók a görbéim?

Normálisnak mondhatók a görbéim?

Figyelt kérdés

Egy pár görbém:


Ovu 17-18. nap: [link]


Ovu 19-20. nap: [link]


Ovu 19-20. nap:

[link]


A kérdésem: Normális az, hogy ovu után kb. 5 napig alig emelkedik a hőm, és utána ugrik meg?


Minél több véleményt várok, remélem tudtok nekem segíteni :)


2010. márc. 17. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja, értem. tényleg mindegyik lapos az elején. furcsa. de nem biztos, hogy baj, az a lényeg, hogy felmegy, ami az ovulációra enged következtetni. esetleg kérdezz rá orvosnál, ha mész, hogy miért lehet ez
2010. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha baj lenne, azt azonnal észrevette volna az orvos. Nem törvényszerű, hogy mindenkinek rögtön felugrik, ezért is én azt mondom, hogy nincsen semmi baj :)
2010. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát már két orvosnál is érdeklődtem, de nem reagáltak, csak elintéztek azzal, hogy van tüszőrepedés, mert felmegy a hő...

Szóval attól nem lettem okosabb sajna :(


Reméltem valaki tud erről valamit, esetleg másnál is volt már ilyen lapos az eleje, és tudja mi az oka.


Bízom benne, hogy ettől még lehetek babás, nincs semmi bajom, csak ilyen vagyok :)

2010. márc. 17. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!