Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor lehetnek...

Beágyazódáskor lehetnek tünetek? Ha igen mik azok?

Figyelt kérdés
Ha valakinek mensi előtt jelentkeznek már a tünetek azt a tesztnek ki kell mutatnia vagy majd csak a mensi kimaradásakor?
2010. márc. 17. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a mensi ha késik 2-3 napot,azt már kimutatja-halványan!-a teszt. Beágyazódáskor nem törvényszerű,hogy valakinek tünetei lennének, ha mégis, az általában pár csepp barna "váladék" a fehérneműn. ---legalábbis tudtommal.
2010. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyjabol ugyanolyan tuneteim voltak, mintha megjott volna, de sokkal hamarabb jelentkeztek, tesztelni csak a kimaradt mensi utan erdemes 1-2 nappal, mert akkor mar eleg biztos reggeli elso vizeletbol, ha hamarabb tesztelsz, lehet negativ lesz a teszt, vagy halvany a csik
2010. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura, ezt egyszer szerettem is volna megkérdezni, hogy találkozott-e valaki ilyennel? ,de én ezt tapasztaltam: egy napig, mintha fel lennék fázva, mindig pisilnem kellett, és csípett is. gondolom ,erre mindenki azt írná, hogy nem lehet "jel", de sem előtte, sem utána nem volt ilyen érzésem, még soha az életben nem voltam felfázva, nem volt semmilyen fertőzésem.. szóval én ezt terhességi előjelnek tudom be. (lehet, hülyeség???)
2010. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma,10:00!

a gyakori pisilhetnék is "tünet" de az inkább a mensi elmaradását követően szokott jelentkezni.


az első válaszadó.

2010. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10:00 es vagyok, az nekem a mensi előtt kb. 1,5 héttel volt. és a sűrű vizelés hagyján, de az is, hogy csíp, ég?
2010. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mindjárt megfog jönni érzés volt, de csak az egyik oldalon.
2010. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10:00-ás! gyakori vizelési inger+csípő,égető érzés... erre bárki azt mondaná,hogy fertőzés,de mert csak 1 napig volt... Végül is lehetett előjel! végül megjött?
2010. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!