Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor milyen a...

Beágyazódáskor milyen a hőgörbe? Ilyen tünetek jók? Már előre félek a jövő heti mensitől.

Figyelt kérdés

Én eddig próbáltam elterelni a figyelmem a babáról, de most próbáltam ki az ovu tesztet és ez annyi embernek bejött elsőre, szóval most állandóan a jeleket figyelem.Kedden v. szerdán volt pém.Most hétvégén nagyon fel voltam puffadva ez látszott is, de ez mára úgy elmúlt. A melleim is fájnak, de nem érintésre, csak úgy égnek mint mikor jól leég az ember. Pisilni nem járok többször, de nem tudom ez a gyakori wc-re járás ez ilyen melegben is érvényes, mert ilyenkor az ember inkább izzad.A hétvégén megint elég sok folyásom volt ha wc-re mentem láttam. És úgy éreztem mintha elrontottam volna a gyomrom mindig úgy éreztem hasmenésem lesz, de persze nem volt(semmi extrát nem ettem.És úgy olvastam hogy a terhesség kezdetén inkább székrekedés van. Tudom butaság hogy így izgulok, meg tudom a baba majd jön,csak...Félek hogy már minden tünetet csak beképzelek.

Ha valaki megtenné hogy megnézi a görbém. Ugye az időzítés jó volt? De mégis olyan a görbém mint bármikor máskor..:( Már régóta próbáljuk a babót és már félek a jövő heti menzesztől hogy megint csalódom.


[link]



2008. jún. 30. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Beágyazódáskor a hőmérséklet még egyszer megemelkedik, a progeszteron hatására!!!

2008. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!