Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit csináljak, mi...

Szerintetek mit csináljak, mi van velem?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy rendszeres nemi életet élek a párommal, minden alkalommal védekeztünk. 1 hónapja amikor megjött, a menstruációm kevesebb volt a szokásosnál. Mikor elmúlt, 1 hétig szédültem meg hányingerem volt és a legrosszabbra gondoltam.. ezért csináltam egy tesztet ami negatív lett. Ebben a hónapban is megjött és még kevesebb volt a menstruációm:S (ilyen volt már néha mielőtt elkezdtem volna nemi életet élni) pénteken múlt el, és megint elkezdtem szédülni meg hányingerem van. Mitől lehet ez? Csináljak még egy tesztet? Mert végülis a gumi az egyszer se szakadt ki meg nem volt semmi gond de én ebben az esetben másra nem tudok gondolni. Köszönöm előre a válaszokat. 17/L
2010. márc. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A teszt nem árt, nem fáj, és megválaszolja azt a kérdésdet, hogy terhes vagy-e, vagy sem. (Szerintem nem.)


Viszont lehet alacsony vérnyomásod, alacsony vércukrod, vérszegénységed, lehet frontérzékenység... Háziorvos vérvétellel, vérnyomásméréssel ezeket könnyedén kizárhatja.

2010. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már a nemi életed előtt is volt ilyen akkor nem kell aggódnod
2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt lehet hibásan negatív, álpozítív azonban nem...
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a hormonjaid babrálnak ki veled, ha becsületesen védekeztek nem lehet nagy gond, de a teszt biztosan megnyugtat. de nyugi nem vagy terhes, csak nagyon fiatal és emiatt is lehet rendszertelen a ciklus.
2010. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!:) de azért vettem ma egy tesztet, majd reggel megcsinálom.
2010. márc. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!