Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt a nem várt mensi...

Tegnap volt a nem várt mensi ideje! Ma egy nagyon-nagyon halvány volt a tesztem. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is tegnap volt a nem várt ideje...bár bevallom én még nem merek tesztelni.

Te viszont pár nap múlva ismételd meg, akkor már erősebben fogod látni a második vonalat...mert bizony Baba:) Gratulálok!!!!

Milyen tüneteid voltak a napokban?

Hányinger, mindjárt megjön érzés, mellfájás-feszülés,petefészek szúrka?

Kérlek válaszolj, mert nekem ezek a tüneteim vannak, rettegek,hogy megjön.

26éves babucira vágyó

2008. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyan ezek mint neked,csak a mellem nem fáj! Reggel mutattam a páromnak,de nem foglalkozott vele...olvasott tovább...mondta hogy ő majd akkor hiszi el ha erősek a csíkok,és ha majd látszani fog a pocim..
2008. szept. 11. 09:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 3 napja csak tamponnal mertem kimozdulni itthonról.mert úgy éreztem hogy bármelyik percben megjön! :)
2008. szept. 11. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík! Várj pár napot, mert nekem is az elmaradt mensi után 4-5 nappal lett halvány poz.!

Én most 8 hetes vagyok, de tampon nálam is mindig van, ijesztésnek :)

Boldog babavárást, és jó egészséget!

2008. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,és Neked is minden jót,boldog,vidám babavárást kívánok a második válaszadónak!

Az első válaszadó! :)

2008. szept. 11. 10:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Na...már nem vagyok ezen a bólygon!! :))) Nem az első válaszadó vagyok hanem a kérdezőőő!! :))) Bocsi!! :)))
2008. szept. 11. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
De aranyosak vagytok!!! :-)
2008. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak halvány volt a csík, azóta 8 hónapos a kisfiam.

Azért csinálj még egy tesztet, de én gratulálok.

2008. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) majd még a bizti ami bizti kedvéért 2 nap mulva újra tesztelek...de lehet csak reggelig bírom ki! :)
2008. szept. 11. 17:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Most reggel megint teszteltem... negatívv....nem értem...most akkor mi van??? :((((
2008. szept. 12. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!