Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan fura nekem ez az egész...

Olyan fura nekem ez az egész görbe?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdése,hogy a ciklus.hu behúzta a lehetséges ovu. napját viszont az ovu. teszt két nappal korábban volt pozitív.Akkor melyiknek higgyek?

[link]


A múlt havi és a mostani görbém is olyan furák az előzőekhez képest.Mert pl.az alaphőm 36C volt és csak az ovu környékén ment 36.7,37 C köré most pedig az alaphőm 36.7-8 Ezért ovu után 37-37,1.Ez mitől lehet talán nincs ovum?Ha pedig volt akkor mikor?


2010. márc. 16. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az LH tesztnél a pozitív nap/ok ( lehet 1 vagy 2 pozi nap ) utáni első negatív napon van a PÉ. Hogy egész pontos legyek, az LH teszt amikot pozitív - utána 36 órán belül lesz peteérés. Neked 13. nap volt utoljára pozitív - tehát 14 vagy 15 napon volt a PÉ. A ciklus is oda húzta be, és jókor is voltatok együtt! Drukkolok!!!! :)
2010. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2010. márc. 16. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2010. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!