Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7év fogamzásgátló után 1,5hóna...

7év fogamzásgátló után 1,5hónapja hagytam abba a gyógyszert, hamarosan babát szeretnénk a férjemmel. Lehetek ilyen hamar babás?

Figyelt kérdés

Az 1. tabi mentes ciklus 21. napján voltunk együtt védekezés nélkül, mondván nem valószínű, hogy összejön peteérés után 1héttel. 4napja késik.

Tudom, ez lehet a gyógyszer abbahagyása miatt is. Még nem csináltam tesztet, korainak érzem. Nagyon örülnénk a babának, bár tudjuk, hogy picike az esély. Mit gondoltok?



2015. okt. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor abbahagytam a gyógyszert, nekem több mint egy hetet késett :)
2015. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? Honnan veszed, hogy 7 év tablettaszedés után egyből 14. napon volt peteérésed? Simán lehetett később is! Ha eltelik két hét z aktustól, tesztelj.
2015. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mindkét fiam az abbahagyást követő hónapban fogant,több évig szedtem elötte én is a gyogyszert
2015. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

persze, tudom hogy még megjöhet bármikor, de reménykedek, hátha..


igen-igen azt is tudom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a 14.napon volt peteérésem, az is lehet hogy nem is volt... :/ mindenképpen csinálom a tesztet, vasárnap telik le a 2 hét!


remélem nekem is ilyen szerencsém lesz, hogy egyből sikerül.


Köszönöm mindenkinek a választ!

2015. okt. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!