Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek a hőgörbéje...

Volt olyan, akinek a hőgörbéje még csak peteérést sem mutatott, és mégis teherbe esett?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sajnos nincs. Ha nincs peteérés, nincs terhesség.


Ha egy évben 1-2 hónapban nincs peteérésed, az normális, tehát ha most kezdtél hőmérőzni, és éppen nem volt, az nem gond, de ha sok, vagy minden ciklus ilyen, orvoshoz kell fordulni, hogy kiderítse a rendellenesség okát...

2010. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj, nem úgy értettem, ez világos, hogy mi kell a terhességhez

úgy gondoltam, hogy nekem 2x volt peteérésem a hónapban, uh-al bizonyítottan, de a hőgörbém valamiért nem akarja mutatni a peteérést.

2010. márc. 18. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ovutesztet használj.
2010. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen. Ne felejtsd el, hogy a hőt nem eüsök, hanem laikusok mérik és fogalmuk sincs mennyi minden befolyásolhatja, másrészről a szervezet nem gép, hogy mindig a nagykönyv szerint leírva működjön. Ha következőleg megjön a vérzésem, akkor csinálok nektek egy eüs görbét, lássátok milyen az, ha én mérem :)

Szóval az, hogy a görbe nem mutatja, nem jelenti, hogy nincs is :)

2010. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy mi a különbség a laikus és eüs görbe között. Minden reggel ugyanabban az időpontban, ugyanazzal a hőmérővel mérem. Lehet, hogy én nem csinálok valamit jól?
2010. márc. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!