Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Utrogestan a baba megtapadá...

Az Utrogestan a baba megtapadását, beágyazódását segíti?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk jó a hormonszintem és szedném ezt a gyógyszert, az baj lenne? Most clostyt szedek jövőhéten kapok tüszőrepesztőt!
2015. okt. 12. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez receptköteles progeszteron, amit valóban a ciklus második felétől adnak (ált. a 12. terhességi hétig), hogy segítse a baba megmaradását, fejlődését, amíg a méhlepény át nem veszi ezt a szerepet.

Ha jól gondolom, követik a ciklusodat, és így kapod ezeket a szereket, bízd inkább magad az orvosra (de tüszőrepesztő után ált. adnak progeszteron pótlást, a biztonság kedvéért).

2015. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jó a hormonszinted miért kell a closty és a tüszőrepesztő? Baj nem lesz belőle. Általában adnak elővigyázatosságból ami nem is baj, én nem kaptam és elvetéltem 6 hetesen.
2015. okt. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!