Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a jelei annak hogy terhes...

Mik a jelei annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
gyógyszert szedek 9hónapja, de most menstruáció elött van valami vöröses folyásom, de pénteken kell megjönnie!!
2008. szept. 10. 16:54
 1/5 anonim válasza:
hányinger,hányás,szédülés, mensi nem jön meg
2008. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vöröses folyás? mennyire erősen folyik? Görcsfélét nem érzel?

Terhességi tünet: a legfontosabb talán a mensi elmaradása(noha van akinek megjön az első, csak másmilyen, mint a megszokott), aztán lehetséges még: mellérzékenység, mellfeszülés, hányinger, hányás, szédülés, hasfájás, mindjárt megjön érzés.

2008. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem erős... csak naon picit..
2008. szept. 10. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen jele sem volt a terhességemnek az elején. A mensim is mindig késett. A teszt lett pozitív. :) Ennyi jele volt. :)
2008. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmilyen tünetem az elején. Csináltam egy tesztet, pozitiv lett és kész. Már elmúltam 12 hetes mikor két reggel hánytam. Ennyi volt a tünetem a terhesség alatt. :)

Üdv: 37 hetes kismami

2008. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!