Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha terhes lennék...

Szerintetek ha terhes lennék lennemár valami jelei?

Figyelt kérdés
28.-án fél napos pecsételö vérzésem volt(ha pisiltem) azóta semmi. Semmi tünetem nincs söt a mell fájdalmam is elmúlt.Olyan meg akar jönni érzés olykor meg párszor szurkál a hasim kicsit .Vélmények ?
2011. febr. 4. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a nemvárt nem jelentkezett akkor tesztelj!


Szorítok!!!

2011. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyos vagy . Ilyenkor olyan jól esnek az ilyen szavak.
2011. febr. 4. 13:09
 3/10 A kérdező kommentje:
de nem kellene már ,hogy legyen valami jele(hányinger stb)és ami zavar még hogy elmúlt a mell fájdalom.
2011. febr. 4. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 7.héttől jelentkeztek a tüntetek addig semmi!Szoritok hogy baba legyen!
2011. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ! Hétvvegen megpróbálok tesztelni,félek a csalódástól
2011. febr. 4. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia A hasszúrka az teljesen jó.

Én nekem semmi tünetem nem volt és most sincs, úgy mentem vérvételre, hogy tudom úgysem sikerült, aztán mégsem volt igazam. Csak pozitívan, nem kötelező látod, hogy valami jel legyen. Így utólag nekem is volt nagyon enyhe haszszúrka, meg hüvelyváladék de mindenre kaptam magyarázatot és ez tényle nem tipikus jel volt. Úgy tudom a többi csak a nemvárt után jellemző. A mellfájdalom tesztnapra már teljesen elmúlt. Szóval.... remélem babás vagy!!!! :-)

2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy barna foltom hétfőn,és jövő hétfőn jönne meg.remélem,nem fog...nekem rossz a közérzetem,ma émelygek egész nap.
2011. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem a 28.-a pontos idö lett volna akkor kellett volna igazán megjönnie rendesen. de csak fél napos volt maximum
2011. febr. 4. 16:05
 9/10 A kérdező kommentje:
a 28.-a volt a nem várt idöpont. Azt hiszem kicsit bonyolultan,rosszul fogalmasztam meg.
2011. febr. 4. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Tesztelj, szurkolok!!!!

Nekem semmi jele nem volt, csak hasszurka, meg puffadás. Nem várt utáni 11. napon volt egy nagyon halvány tesztem. 6 hetes voltam, mikor doki UH-on látta a bogyókámat. :D

Na aztán utána jött a hányinger, szédülés, álomkór, cici feszülés.

Vannak, akik tünetmentesen végig "bulizzák" a terhességet. :D

Ha tudsz valamit, írj majd, szorítok nagyon!!!!

2011. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!