Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség előjelei? S...

Mik a terhesség előjelei? S kb. mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A legelső jele a menstruáció elmaradása. Azelőtt bármi jelenthet bármit. Az egyéb terhességet kísérő tünetek a hányás, hányinger, szag és ízundor, gyakori vizelési inger, fémes íz a szájban (mintha az ínyed vérezne). Ezek a leggyakoribbak, de ezek nem minden nőnél jelentkeznek. Van, akinél minden tünet kijön, van akinél semmi.
2010. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem bízol magadban, vegyél tesztet vagy menj nődokihoz
2010. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első hogy elmarad a menzesz, aztán utána szépen jön a többi: reggeli rosszullét, szurkáló érzés a hasadban, mellfeszülés / duzzadás, kívánósság (ételre gondolok).
2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hányadik terhességed, az elsőnél nekem az első hónapban ugyanúgy megjött, mint máskor, nekem az első jele a rettentő fáradtság, és "alomszuszékosság" volt.

A második terhességemnél pár nap után tudtam, mert érdekes módon egész nap a wcn kellett volna ülnöm, annyit pisiltem, ez kb addig tartott amíg nem teszteltem (35.nap környékén), és valóban kiderült, hogy sikerült teherbe esnem.

2010. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az lett gyanus a nem vart mensi elott hogy delutanonkent barhol kepes lettem volna elaludni csak ot percre is,aztan a derekam kezdett fajni es reggel amikor kavet csinaltam a ferjemnek borzaszto hanyigeren lett az illatatol.plusz az hogy nyomasra pici valedek jott a cicimbol/ezek mind a mensi elott ket harom nappal! innentol mar teszt nelkul is biztos voltam benne hogy terhes vagyok

es hat van egy bizonyos terhes erzes amit persze nem lehet leirni hogy milyen de megfogod erezni te is es tudni fogod mirol beszeltem

2010. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:32 vagyok újra, igen, kedves utolsó, a kávé... már el is felejtettem, de nekem is pont így volt, pedig előtte kv függő voltam.
2010. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Az első terhességemnél semmilyen tünetem nem volt a mensi elmaradását leszámítva.Most 4 hetes vagyok és már egy héttel mensi előtt voltak "apró jelek" amikre felfigyeltem.

Persze mi terveztük a tesót így tudtam mire kell figyelnem.

Émelygés és szédülés együtt,sokat járok pisilni, és hulla fáradt vagyok.2 napja pedig a cicim is fáj.Szóval szerintem ez nagyban egyén függő. :)

2010. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi azt akartam írni hogy a nem várt mesi előtt! :) Utolsó voltam.
2010. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!