Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetes terhességnek vannak...

Egy hetes terhességnek vannak tünetei? (pl. gyakori vizelési inger, alhasi fájdalom)

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
még talán a két hetesnek sem! inkább a 3. hétnél! de 1 hetesnek semmiképpen sem akkor még be sem ágyazódik a pici!
2010. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már a kétnapos terhesség is tünetet okozott.Iszonyatosan feszültek a melleim.3 gyereket szültem,és mindegyiknél ez volt az első jelentkező tünet.
2010. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy hetes terhesség nincse.amúgy maga a beágyazódás több mint egy hétig tart.
2010. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt 1 hetes terhesség nem létezik, onnan indulunk, hogy klsik a mensi, és akkor már 4 hetes... De gondolom úgy érted, hogy a (feltételezett) megtermékenyüléstől számított 1 hetes terhesség? Akkortájt még be sem ágyazódott, úgyhogy tünetek sem lehetnek, mert azokat csak a beágyazódást követően termelődő hcg hormon okozza. Az esedékes mensi körüli napokon már érezhetsz ilyet, de előtte egy héttel azért még nem.
2010. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A megtermékenyüléstől számított egy hétre gondoltam. Azért hallottam ilyeneket hogy "másnap tudta hogy gyereke lesz" :D . Viszont ha mensi előtt egy héttel esek teherbe, akkor mensi körül a szokásos tüneteket érzem? Mint pl, ha peteérés napján estem volna.
2010. márc. 15. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mensi előtt 1 héttel (és nem a szokásos 2 héttel) előbb esel teherbe, akkor természetesen ugyanúgy érvényes, hogy csak onnantól számított kb. 14 naptól érzel tüneteket, mert attól még a beágyazódás ugyanannyi idő. De ha a peteérésed középidőbe volt, akkor nem valószínű, hogy csak 1 héttel később estél teherbe.
2010. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!