Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Ez a fájdalom normális...

SOS! Ez a fájdalom normális velejárója a terhességnek?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok. Eddig semmim sem fájt. Viszont most nagyon fájdalmas az a terület amin ülök. Pontosabban a szemérem csont is és a farkcsont is, meg a köztük levő terület, aminek nem tudom mi a neve. A csontjaim fájnak. Ez bajt jelent, menjek orvoshoz, vagy ez természetes velejárója a várandóságnak. Ismerek olyan kismamát akinek annyira fájt némely csontja, hogy szinte menni sem tudott, mégis talpon volt egész terhessége alatt. Nekem csak az a gondom, hogy nem tudom eldönteni, hogy hagy fájjon és megyek tovább csinálni a dolgom, vagy inkább irány az ágy?!
2011. febr. 11. 14:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ezt a fájdalmat csak akkor érzem, mikor ülésből, vagy fekvésből felállok és megteszek kb. 5 lépést.
2011. febr. 11. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem is szokott fájni de én inkább akkor fekszem el is szokott múlni meg ami még nem szokott jól esni mikor menés közben nyilal bele a szeméremcsontomba!Szerintem inkább pihenj nekem is azt javasolták
2011. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, nekem is fáj a szeméremcsontom a vége felé.
2011. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez normális, a tested készül a szülésre, tágulsz és ezért a kellemetlen érzés. Volt, hogy úgy fájt a farcsontom, hogy már a sírás kerülgetett, egy hete meg a szemérem csontom szórakozott velem. Én olyankor ledőlök egy fél órára és ha tudom, utána folytatom a dolgom. Sajnos nem tudsz vele mit tenni, magától elmúlik.

34+4 hkm

2011. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Én csak a koraszüléstől félek, de akkor azt nem befolyásolja ezek szerint.
2011. febr. 11. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon nagyon fájt már ilyen korán.Felállás után még a járás is nehezemre esett.Azt mondják ilyenkor tágulsz.

Nekem bejött.Az első babámat spontán szüléssel egy óra alatt hoztam a világra.Hátha neked is ilyen könnyű lesz!

Sok boldogságot!

2011. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En 23 hetes vagyok es mar tobb hete faj, meg feszit belul,de mindenki azt mondja ez normalis. Az orvos is.

Van amikor mar elviselhetetlen, hiaba fekszem,az se mindig hasznal.

2011. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kegyetlenül fájt, ha felálltam, ha mentem, mindig. Akkor fokozottabban pihentem. Én vékony voltam terhesség kezdetén és valószínű a tágulás okozta. Ilyenkor a kötőszövetek is gyengébbek lesznek, fog majd még fájni a hátad is. Ne izgulj! A másik, hogy nekem az időjárás frontoknál szokott jobban fájni, mint most is, pedig mikor voltak azok a kellemes szép idők olyan jó volt.
2011. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!