Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG53 mikroszkópom ma páfrányos...

PG53 mikroszkópom ma páfrányos lett, a terhességi teszt (Gabriel) negatív. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Tudom, megoszlanak a vélemények a mikroszkópról, már én is hanyagoltam, aztán 1 hete megint nézegetem.

A kérdésem igazából azért fura, mert a június végi missed ab. óta nem jött meg. Azóta már ez volt a 3. terhességi teszt, mindegyik negatív, a mikroszkóp soha nem volt páfrányos. A kérdés az, hogy most peteérésem van vagy netán baba?? Teszteljek megint? Dokihoz csak október elején kell mennem, ha addig nem jön meg.

A hőm (amióta mérem) 36,6 alá nem ment, 4 hete mensi szerű fájásaim vannak. Ma különösen fáj a hasam.

Nagyon örülnénk a babának, de már hülyének néznek a gyógyszertárban... :-(

Szerintetek??


2008. szept. 10. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Most peteérésed van!

Amissed ab. után a szervezet lassan állhat vissza esetenként a kerékvágásba, ezért nem is jött meg,de most a mikroszkóp valószínű a pé-det mutatja, ha a teszt nega lett..

Ellenőrizheted vizeletes ovuteszttel is az látványosan egyértelmű..

És a gyógyszertár helyett menj nyugodtan a rossmann, dm-be tesztért, mert ott is van.

2008. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem peteérést jelez a mikroszkóp, a hasfájásod is jelezheti. bár az, hogy 4 hete mensiszerű fájásod van, érdekes. Ha babás lennél, az is lehet, hogy csak korai volt a teszt, mert ugye a mikroszkóp, ill az ovuteszt hamarabb utalhat rá, noha nem megbízható az általuk mutatott eredmény, hisz nem tudni, pláne a te esetedben, hogy most miért páfrányos... ha ez peteérés, akkor elvileg 2 hét múlva kéne megjönnie. Ha mensi miatt, akkor meg bármikor megjöhet. De ezt a hasfájást még mindig nem magyarázza egyik sem...Szerintem várj kb egy hetet, és tesztelj újra! Nem kell a gyógyszertárba menned: dm-be, rossmannba, ill benzinkúton is van teszt. egyébként meg ne törödj azzal, mit gondolhat a gyógyszertáros!!!
2008. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia Lett babád?
2010. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem, de aztán december 28-án pozitív lett a teszt, ma már 8,5 hónapos! :-)
2010. máj. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!