Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem endometriózis...

Van esélyem endometriózis mellett teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

én vagyok az élő példa :) tavaly februárban műtöttek, utána fél évig hormont kellett szednem és nemsokára rá teherbe estem!

úgyhogy fel a fejjel!!!

36 hetes kismami

2008. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia neharagudj milyen gyógyszert kellett szedned?Engem is mütöttek és danoval 200mg-osat kell szednem fél évig.Utána kellett szünetet tartani,hogy kiürüljön a gyógyszer a szervezetből vagy lehetett próbálkozni rögtön utána?Ne haragudj,hogy zavartalak és előre is köszi a válaszokat.Üdv:Marcsi
2010. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia Marcsi! Engem 2007 áprilisában műtöttek. Ismeretlen eredetű fájdalmaim voltak, és mivel nem találtak semmit, mondták, hogy csinálnak egy laparoszkópiát. Akkor derült ki, hogy endometriózisom van. Mivel akkor egyedülálló voltam, szóba sem jöhetett a gyermekvállalás. Utána 3 hónapig GnRh injekciót kaptam. Nagyon rossz volt, klimaxos tüneteim voltak. Utána folyamatosan fogamzásgátlót kellett szednem. De egy idő után nagyon fájtak tőle a melleim, ezért abbahagytam. A párommal 2,5 éve vagyunk együtt, úgyhogy megfordult már a fejünkben a babavállalás. De most sajnos munkanélküli leszek, úgyhogy tolódni fog ez az egész (persze, ha valami csoda folytán össze jönne a baba, akkor nagyon örülnénk) Meg én úgy gondolom, hogy nálam visszafejlődtek azok a csomók, szigetecskék. Úgyhogy megint mehetek majd dokihoz, meg talán műtétre is. Egyébként már régóta nem védekezünk, és semmi... Ezért is gondolom, hogy gáz van... :-(
2010. márc. 18. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

itt a legfontosabb, hogy MINÉL ELŐBB legyen baba.

Sógornőm kifutott az időből. Súlyos endoja van, halogatta és mostmár a doki szerint késő. Úgyh az idő számít nagyon

2010. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!