Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cukorbetegség és a teherbeesés?

Cukorbetegség és a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozunk teherbeesni, most pénteken derült ki, hogy magas a cukrom, még orvosnál nem voltam,majd ezen a héten megyek. Szerintetek-e miatt nem sikerült még a bébi vagy ennek semmi köze a dologhoz? És ha beállítsák a cukromat akkor megnő a teherbeesésemnek az esélye?Légyszi segítsetek mert nagyon el vagyok keseredve!
2010. márc. 15. 13:12
 1/1 anonim válasza:

Sajnos van a kettő között összefüggés. Az inzulinrezisztencia és a glüköz-intolerancia okozhat meddősséget, sőt a legtöbb meddő nő ezektől szenved. E kettő kiválthatja a PCO is, ami miatt a baba nem jöhet. Ugyanebben a cipőben jártam, utánaolvastam és elkezdtem diétázni, no cukor, no édes, minimális szénhidrát, zöldség, gyümölcs, rengeteg testmozgás és aloa vera gél. Előtte kb egy évig semmi, az életmódváltással 2 hónapra már babás voltam. Sajnos kijött a terhességi cukor, de nem vágott a földhöz, mert ugyanúgy diétázom. 31 hetesen 5 kilót híztam, nem vizesedek és rengeteg az energiám. A vércukrot metforminnal beállítják, akkot te is hamarosan babát vársz, csak a diétát komolyan kell venni és tudatosan betartani. Ja és az előző babánál ugyanez volt!

30+3 km

2010. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!