Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma v. holnapra nem várom....

Ma v. holnapra nem várom. Megnéznéteka görbém? Az LH tesztem 2 csíkos, jelezhet babát?

Figyelt kérdés

Jól látható 2 csík van az ovu teszten,de a 2. csík nem annyira erős mint a C,mit gondoltok?

[link]


2010. márc. 15. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az LH tesztet ha jóstesztként használod több napig kell csinálni, reggeli vizeletből és napról napra erősödnie kell. Szóval egy kétcsíkos semmit sem jelent. Ha már nagyon nem bírsz 2-3 napot várni jobban jársz a nemvárt napján reggel egy 10-es tesztel. Én is mindig annyira reménykedek, aztán megjön :( Azért szorítok, hogy + legyen.
2010. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A görbéden még nem látszik baba, még nem elég hosszú ideje magas a hőd.


Egy Lh teszt nem jósteszt. Semmit nem jelent. Ha legalább három egymás utáni reggel teszteltél volna, és a második csík napról napra erősebb lenne, azt hívnánk jóstesztnek, és abból lehetne következtetéseket levonni. De neked csak egyetlen ellőtt ovuteszted van, ami helyett akár egy érzékeny terhestesztet is használhattál volna... Talán már kimutatná.

2010. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mára vagy holnapra nem várom. Bár nem sok reményt fűzök a dologhoz. Ma reggel sokáig fájt a hasam, bár az lehet terhesség esetén is. Előző terhességemnél is a nemvárt előtti napokban már fájt a hasam és mégis terhes voltam. Egy picit azért halkan reménykedem. Szorítok neked is. Majd írd meg, hogy mi lett.
2010. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem sajnos ma megjött. Bízzunk a következő hónap sikerességében.
2010. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!