Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi igaz ebből? Valakinek van...

Mi igaz ebből? Valakinek van tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy valaki az aktus után már érzi hogy terhes lesz vagy 1 héttel később már terhesnek érzi magát már akkor amikor még a teszt sem mutatja ki.Igaz? Ha igen,mit kell érezni?
2015. szept. 30. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Sokan bemesélik maguknak ezt. Fizikailag képtelenség még ilyenkor bármit is érezni,mivel maga a beagyazódás vége még kb. 10 nap aktus után. Nem lehet megérezni azt, ami nincs.
2015. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Akkor én most a várható lepontozások ellenére vitatkoznék.

Ugyanis 2. gyerekemnél aktus után egyszerűen éreztem hogy ebből baba lesz. Nagyon nehezen jött össze aznap a randi is, éjjel volt, lekéstem a buszt, semmi kedvem nem volt gyalogolni legszívesebben hazamentem volna de valami miatt úgy éreztem nekem ma mennem kell. Egy aktus után sem éreztem ilyet azelőtt.

Volt már ilyen megérzésem régebben, autóbalesettel kapcsolatban és más dolgokkal. Van ilyen, hatodik érzék. Ez egy létező dolog.

2015. szept. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,megérzés alapján müködhet,vannak akik megéreznek dolgokat,mintha valaki "megsugná" hogy mi fog történni.De tüneteket,jeleket nem érezhet még 2hét elteltével sem.
2015. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen... irracionálisan igen. Fizikailag kizárt.
2015. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!