Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vitamin nem csak...

Terhes vitamin nem csak várandósoknak? New Chapter vitaminról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Majd szeretnénk babát, de úgy érzem a szervezetem vitamin ellátása nem túl jó, találtam egy szuper terhes vitamint, aminek szépek az összetevői. Nem baj ha ezt szedem?
2015. máj. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem, nem nagyon akartam szintetikus vitaminokat szedni, nem részletezem, miért, gondolom ugyanazon okok miatt ennéd Te is ezt.

Szóval elkezdtem szedni, és hasmenésem lett- hogy ettől-e, nem tudom. Pár hétig ettem, napi 2-3-szor szaladtam WC-re, de úgy, hogy tényleg rohannom kellett. Aztán kipróbáltam, hogy abbahagyom, abbamaradt a hasmenés is. Eltelt pár hét, gondoltam megint megpróbálom, másnap rohantam újra... Ez még az első trimeszterben volt.

Most, 30 hetesen néhány hete szorulással küzdök, gondoltam megpróbálom, hátha rendezi a vitamin ezt a dolgot. Most már eszem újra jónéhány napja, hasmenésem már nincs tőle, úgyhogy talán be tudom szedni. Azóta sem tudom, attól volt-e gondom, meg persze egyáltalán nem biztos, hogy ha nekem ez okozta, attól másnak is baja lesz tőle (ld. egyéb kismama vitaminok, valakinek bejön, valakinek nem)

2015. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt szedem. Azt nem tudom megmondani, hogy a babára milyen hatással van, de október óta szedem, azóta egyszer voltam 3 napig náthás, semmit nem kaptam el, pedig a munkahelyemen elég könnyű betegségeket elkapni. Most 10 hetes terhes vagyok, napi 3 szemet szedek, remélem, hogy a babára is olyan jó hatással van, mint rám. Ha lehet, akkor én szoptatás végéig szedném, bár lehet, hogy addigra már sajnálni fogom rá a pénzt, ha a babára is költhetném. Én nehezen szedem be a gyógyszereket, egy kicsit nagynak találom, igaz szedek alkalomszerűen omega 3-at is, az ennél is sokkal nagyobb, és azt is leküzdöm valahogy a baba kedvéért. Szóval egy a lényeg, én ajánlom jó szívvel. Nem volt hasmenésem tőle.
2015. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 napja szedem, nincs mellékhatása, eddig jónak tűnik, de csak napi egyet szedek.
2015. máj. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!