Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesvitamin (Gravida...

Lehet a terhesvitamin (Gravida) a megnövekedett libidóm oka?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem a Gravidát, még nem vagyok babás. Az orvosom javasolta, hogy szedjem, mert novemberben volt egy korai vetélésem. 3 hónap pihit javasolt, most februárban már nem védekeztünk. A 27. napon vagyok, de a ciklusaim mindigis kuszák voltak, az utolsó 39 napra jött meg, szóval elég pici az esélye annak, hogy a baba miatt lenne nagyobb az "étvágyam", inkább a vitaminra gyanakszok. Járt már más is így? Mi a éleményetek?

2015. febr. 26. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem Hallottam :D olyat igen, hogy vkinek hányingere van tole de ilyet nem.


Inkább azt tudom elképzelni, hogy valamilyen vitamin hiányod volt és miota a gravida megoldotta, azota nott meg az étvágy.


Attol még lehet a gravidatol, csak lesz még másik tapasztalat is.

2015. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt szedtem gravidát. Kicsit se bírtam magammal. :) Ettől függetlenül, szerintem nem a vitamintól, inkább a hormonoktól.
2015. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Természetesen nem káros mellékhatásként élem meg, a férjem meg kifejezetten örül neki, csak furcsán sokat nőtt a kedvem...
2015. febr. 26. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szedem, de még nem vettem észre ilyen jellegű változást. Biztos azért, mert gyakran csináljuk :D
2015. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!