Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 2 héttel már...

Menstruáció után 2 héttel már biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés

A menstruációm megjött, 6 napig tartott. 2 tesztem is negatív lett. Mensi után pont 2 héttel csináltam még egyet, reggeli első vizeletből, az is negatív lett.

Érzékeny a mellem, szurkál a méhem, felváltva a petefészkem és sokat pisilek.

2 hét után már hihetek a 3.negatívnak? Köszönöm szépen!



2015. szept. 28. 17:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
de egyébként nem rosszindulatú vagyok tényleg sokat szoktam segíteni itt az embereknek de hidd el butaság amit csinálsz....nem vagy terhes nyugodj meg
2015. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__7..

jaj találtam még egyet na jóvan nem piszkállak ...de érzed hogy ez gáz ugye ????

2015. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen. De megyek orvoshoz. Nem tudod milyen egy beteg ember... Nem is szeretnék róla beszélni.
2015. szept. 28. 19:38
 24/26 anonim ***** válasza:
na figyu lásd kivel van dolgod :) kezdjük tiszta lappal légyszíves írd le nekem a következőket mikor volt az utolsó mensid első napja....mikor volt az együttlét ...és utánna mikor jött meg ( azt tudom hogy 6 napig tartott) na szerintem egyébként a peteérésed érzed...ha normálisan válaszolsz segítek
2015. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ja hány éves vagy és mióta menstruálsz...gyanítom fiatal vagy de az nem lényeg a tudás jól jön még ha az ember nem fiatal akkor is :)
2015. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
egyébként meg nem tudhatod hogy mit tudok....lehet hogy többet éreztem már ezekből a dolgokból mint te...csak halkan és szomorúan súgom meg három vetélésen vagyok túl és én nem azon rettegek hogy jaj nehogy terhes legyek hanem azon aggódom évek óta hogy hátha babás leszek...:) úgyhogy második lecke ne ítélkezz....
2015. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!