Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van, hogy reggel a hőm...

Miért van, hogy reggel a hőm 36.5 de napközben a 37-et is eléri?

Figyelt kérdés
tudom,hogy a napközbeni nem számít de lehet ekkora emelkedés?beteg nem vagyok!!a menszim pár napja múlt el igaz kevesebb volt mint szokott és most még ráadásul nem a megszokott görcseim voltak..dokihoz készülőben vagyok,mert akarok kérni 1 nagy kivizsgálást..
2010. márc. 14. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért, mert mozogsz, és az izommozgás hőt fejleszt. Ennyi az egész. Mozgás közben mindenkinek magasabb a testhője, ezért kell nyugalmi állapotban, ébredés után mérni, mert az a legalacsonyabb az egész nap folyamán, és a legstabilabb is, amit a legkevésbé befolyásolnak külső tényezők.
2010. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!