Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal probálkozunk baba...

A párommal probálkozunk baba fronton, és most elkezdett feszülni a mellem, ami még soha nem fordult elö, de a hasam fáj, görcsöl. Lehet ez baba vagy inkább a havim (20. ára várom)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:32
1 2
 11/19 anonim válasza:
még 2 hét. Alig várom, hogy tudjam az eredményt. Szerintem nem sikerült :-( bár tudom nem szabad így hozzá állni. Mensi után voltam 1-2 nappal. Nem volt betervezve, de most mégis örülnénk. :-)) nekem még korai a teszt,de úgy megcsinálnám. Bár félek hogy 1 csík lesz. Neked nagyon drukkolok. Írj még hogy mik a fejlemények
2010. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úúú nagyon szurkolok :) Ha 10-es teszted van, azt már holnap ellőheted reggeli első vizeletből :) Mióta vártok babára?
2010. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
szerinted nem korai? Nem volt MÉG betervezve. Kb fél év- 1 év mulva a melom miatt. De ha most akar jönni akkor nagyon várjuk. Egész nap csak ez jár a fejemben. Te csinálsz tesztet reggel? :-)
2010. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

x epiles tesztem van...

öszintén még ilyet nem csináltam, nem vagyopk valami nagyon jo benne. szerintetek holnap reggel nem lesz korai a teszt? végül is 20.án volt 28napos a ciklusom, szombaton még csak 35. napos... kicsit félek a negativ eredménytöl.

egyébként én is csak egy év mulva szerettem volna, de ugy alakult, hogy most lenne jo, ha jönne.

2010. márc. 23. 19:18
 15/19 anonim válasza:
32 napig normális. Utána mondható késésnek. :-)
2010. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
reggel megcsinálom és irok... remélem két vonal lesz....
2010. márc. 24. 17:11
 17/19 A kérdező kommentje:

semmi... negativ lett... :(

pedig annyira reménykedtem...

2010. márc. 25. 05:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom :( Nekem is negatív lett reggel, pedig annyira azt éreztem, hogy most sikerült. Remélem a következő hónapban mindkettőnknek kétcsíkos lesz majd:)
2010. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nagyon sajnálom. :-( én is úgy érzem, hogy most sikerül,de félem megcsinálni a tesztet.
2010. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!