Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyenek a kilátásaim egy...

Milyenek a kilátásaim egy valódi pozitív tesztre? Mikor teszteljek még?

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném, és a tapasztalatotokat!

8 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta nem jött meg! A dokim azt mondta, mivel nekem előtte sem volt rendszeres, a hormoneredmények pedig nem rosszak, egy kicsit várjunk még, kell az idő az agyalapi mirigyemnek, hogy felfogja, hogy már nem szedek bogyót...

Össze-vissza voltunk együtt, nem figyeltem én semmit már az utóbbi 2 hónapban, csak annyi tűnt fel, hogy kb 1 hete többször hányingerem van, meg néha-néha megjönérzésem.

Ma délután fogtam az egyetlen itthon lévő teszet, de gondoltam, úgyis negatív lesz, nem is értem, mi vitt rá, hogy megcsináljam, ráadásul délután, amit sosem szoktam...

Már 2 percen belül látszódott valami halványrózsaszín 2.csíkocska, de annyira halvány volt, félreraktam az éjjeliszekrényemre, és elbólintottam az ágyon. Kb 10 perc múlva ébredtem, és ott van a 2. csík, kb fele olyan sötét csak, mint a kontrollcsík, de ott van, hunyorgás nélkül, rózsaszínben, jól látható!

Eddig is mindig Lily-t csináltam, de így még sosem jártam... Szeretném hinni, hogy egy valamikori reggeli első vizeletből időben kijön a szintúgy két csík!

Be vagyok zsongva, ugyanis igazából semmi furit nem érzek, hányinger sem volt vészes, meg a melegre fogtam, de anyukám itt volt 5 napja, és azt mondta, gyanús vagyok neki... Jól kiröhögtem! :-)

Bocsánat, hogy ilyen hosszan ecseteltem!


2008. szept. 9. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott volt a két csík, akkor ott baba lesz!:) Nyugodtan csinálj egy tesztet reggelei első vizeletből, kétlem, hogy más lenne az eredmény! Tüneteket ne figyeld görcsösen, mert akkor befogod magadnak beszélni. Majd szépen lassan lesznek tüneteid, ha nem az sem baj, nem mindekinél van! Amúgy ha nem rózsaszín a mellbimbód, hanem sötét színű, akkor tuti baba! De persze ha még nem sötét színű, akkor is lehet baba, mert akkor majd később fog besötétedni:) Tudod amikor a baba megszületik két sötét foltot lát, az egyik a szem a másik mellbimbó:) Szurkolok neked! Majd írj, hogy mi lett az eredmény! Biztos vagyok benne, hogy pozitiv lesz:)
2008. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a bíztatást! Jól esik nagyon!

Már nincs itthon teszt, biztos voltam benne, hogy nem fog kelleni, hát tévedtem. :-) Legkésőbb csütörtök reggel tesztelek, ha addig kibírom, és mindenképp írok!

2008. szept. 9. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy veszük tényleg nincs szükség több tesztre, evégre kiderült, hogy babás vagy!:) Na jó a csütörtöki tesztelést kivárom valahogy:) Úgy is igazam lesz:)Ha valakinek délután pozitiv, akkor a reggeli eredmény nem is kérdéses:) Gratulálok a babához!
2008. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! :) Úgy tűnik baba van a dologban! :) Vigyázz magadra!
2008. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!