Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az inszemináció...

Mennyibe kerül az inszemináció, ha nincs semmi bajunk? Pár sikertelen hónap után megcsinálhatja ezt a doki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor csinálják,ha igazoltan szükség van rá!Sajnos (ne sértődj meg),de türelmetlenség miatt nem csinálják!Tudom mit jelent ez ,mert 5 évet vártam a babára!Üdv:22 hetes kismama
2010. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia nalunk ket eve nem jon a baba ? egy evet jartam egy dokihoz akinel elvegeztunk mindenfele vizsgalatot de amikor kertem hogy csinaljunk inszeminaciot azt mondta varjunk meg ezzel , mert minden rendben van es jonni fog magatol is , de en mar elegge kivoltam ( es vagyok ) ettol a sok varakozastol, igy ebben a honapban elmentem egy masik dokihoz aki egybol inszemet javasolt , amit jovo honapban fogunk megcsinalni .
2010. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tuti nem csinálja meg!

Egy csomó vizsgálat után, ha kiderűl valami probléma csak abban az esetben csinálnak inszemet!

2010. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés aktuális nálam is. Mi 2 éve próbálkozunk, 1,5 év után kezdtünk vizsgálódni: hormonok, spermavizsgálat, átjárhatósági, peteérés nyomonkövetése, és minden rendben. (1 év után voltak + tesztjeim, de meg is jött utána.) Az átjárhatóságit a Kaáliban csinálták, és inszemre mentünk volna, de aztán szinte utolsó pillanatban meggondoltam magam. Ha minden rendben, nem akarom kitenni magam ennek az óriási hercehurcának, bár azért ebben a döntésben az anyagiak is óriási szerepet játszanak most. A sikeresség esélye nem olyan nagy, és nincs alkalmanként 60-80 ezer forintunk most rá. Így már nem görcsölök, próbálunk egészségesen élni, vitaminokat fogyasztok, folsavat szedek, elkezdtem enni a barátcserjét, és egyszer minket is kiválaszt Valaki!

Próbálj meg te sem görcsölni rajta, pláne, ha mindketten egészségesek vagytok!

2010. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi egy év sikertelenség után mentünk dokihoz, jöttek a vizsgálatok: HSG, vérvételek, páromat vizsgálták, végülis nekem volt annyi gondom, hogy el voltam záródva, de a HSG után már nem, plusz peteérésem nem nagyon volt. Ezért először pár hónapig csak Clostit szedetett velem, mivel ez nem volt hatásos, ezért jött az inszem. Nekünk elsőre sikerült, mivel kórházban csinálták, ezért a tb támogatta, így az injekciókkal meg az ultrahangkövetéssel együtt kb. 25 ezerbe került. Ja, és mikor el kezdtünk járni a dokihoz onnantól másfél év volt mire megfogantak az ikrek.
2010. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi is régóta várunk rá! Igaz viszonylag hamar (3-6 hónap) alatt összejön a baba, de már 2x elvetéltem. Most a 3. próbálkozásnál tartunk és 2.-ra is negatív lett a tesztem. A kivizsgálásoknál minden ok nálam és a férjemnél is. Ezért gondoltam, hogy hátha inszemmel fel lehetne gyorsítani.
2010. márc. 14. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem csináltak 3-at, de sikertelen lett.Utána bekerültünk a Kaáliba, és ott csináltak még egyet, hogy az ottani orvosom is lássa, mi is történik. Nekem ez 40.000.- -ba került 2008-ban. Ez is sikertelen lett, és ezek után jöttek a beültetések.A 3.sikerült.:))))

8 hós kislány anyukája

2010. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!