Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikum - kimarad ez a...

Antibiotikum - kimarad ez a hónap?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, de sajnos felfáztam, kaptam rá antibiotikumot, amit 7 napig kell szednem. A kúra megkezdése előtt 3 nappal voltunk együtt (akkor még jól voltam), utána betegedtem le. Még csak 2 napja szedem az antibiotikumot (Levoxa, levofloxacin hatóanyag), de már teljesen jól vagyok, és mostanában van peteérésem. Ugorjuk ezt a hónapot, vagy azért próbálkozhatunk?


A gyógyszer leírása szerint ha "Ön terhes, teherbe eshetett vagy úgy gondolja, hogy terhes lehet", beszéljen kezelőorvosával. De sajnos csak azután olvastam el a leírást, hogy az első szemet bevettem (tudom, hülye voltam), a dokimat meg nem érem el.


Tudtok tanácsot adni? Vagy kitől kérhetek tanácsot? Ha az ügyeletet felhívom, ott tudnak segíteni?


2015. szept. 12. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így jártam a múlt hónapban, elég csúnyán fel fáztam és petefészek gyulladásom volt, én is szedtem antibiotikumot és hüvely kúpot, és én is ki írtam ide ugyan ezt a kérdést, okosabb nem lettem, hiszen azt valaszoltàk hogy attól még nem marad el a pete éres.

De nekem el maradt a gyulladás miatt, és az antibiotikum miatt is,ultrahang bizonyította. De ettől függetlenül mi is próbálkoztunk baba ügyben, de sajnos nem jött össze, sőt nekem volt köztes vérzésem is a gyulladás alatt amire írtak vérzés csillapítót, így ebben a hónapban azt sem tudom mikor fog meg jönni a mensesem, és volt vagy van e pete èresem.

Szóval az én véleményem és tapasztaltom alapján nem sok esélye van a teherbe esésnek, de kívánom neked jól alakuljon és sikerüljön a baba.

Remélem tudtam segíteni.

2015. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet, azt mondták, hogy inkább menjek be és írnak másik, penicillintartalmú gyógyszert...
2015. szept. 12. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ugyan ezt a gyógyszert szedem torokfájásra. Holnap kell az utolsót bevennem belőle. És Én is azt tapasztalom, hogy mintha a peteérés elmaradna.
2015. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!