Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végső elkeseredésemben lehet...

Végső elkeseredésemben lehet hogy rossz döntést hoznék?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve próbálkozunk a babával.Ő 40 én 35 éves vagyok. Sajnos a férjemtől nem lehet babám mert 0 spermiumszámmal rendelkezik ( amit ő nem tud).Annó felvetettem neki hogy akkor máshogy de lesz gyermekünk.Erről hallani nem akar. Sajnos én végső elkeseredésemben azt találtam ki hogy teherbeesek mástól és neki ezt nem kell megtudnia. Nagyon szeretnénk már kisbabát és bármit megtennék érte.
2015. szept. 12. 11:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségrteket.Tényleg rossz ötlet volt.:(
2015. szept. 12. 12:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb döntés, ha elmondanád neki az eredményt. Még az is lehet, hogy valami betegség áll a háttérben, amit jó lenne kivizsgáltatni. Ha pedig tényleg reménytelen, akkor KÖZÖSEN megbeszélhetnétek egy donor spermiumos inszeminációt. Nálunk is felmerült ennek a lehetősége és az én férjem nem zárkózik el tőle. Minden ember más, ezt csak azért írtam, hogy nem teljesen elképzelhetetlen hogy belemenjen.
2015. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne építkezz hazugságra!
2015. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!