Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő ciklusban inszeminációra...

Jövő ciklusban inszeminációra megyünk. Mi fog velem történni?

Figyelt kérdés

Még nem 100%, mert a mensim pénteken esedékes, de kicsi a valószínűsége, hogy összejött.

Milyen vizsgálatok várnak rám a beavatkozás előtt? Azt tudom, hogy a Clostit úgy kell majd szednem, mint eddig.

Petevezeték átjárhatósági kötelező, ugye? És minden vizsgálatot el tudnak végezni adig, hogy jövő ciklusban már el is végezzék a beavatkozást? Várom a tapasztalataitokat!


2008. szept. 8. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell az átjárhatóság a ciklus félideje körűl végzik-úgyhogy szerintem csak a köv. ciklusban tudsz menni az inszemre.Már most kérjél az átjárhatósági vizsg.-ra időpontot. A többit a dokidnak kellett volna elmondania neked, ha ez nem így történt, nem jó orvost választottál. ha ragaszkodsz hozzá, akkor kérdezd meg az asszisztensnőit, a vizsgálatokról-és vigyél papírt meg tollat, mert szerintem pár helyre még el kell menned előtte.
2008. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az orvosommal semmi gond, csak még nem találkoztam vele személyesen, amióta megbeszéltük, hogy inszemre megyünk. Ő ugyanis nagyon "onlájn", és ha kérdésem van, ímélezni szoktunk. Ezt is ímélben beszéltük meg.

Holnap megyek hozzá, egyszerűen csak nem bírtam kivárni, és kiváncsi voltam. Mindegy.

2008. szept. 9. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor most lepontoztál engem onlájn????!!!! Nahát!
2008. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le, ha hiszed, ha nem. De ha neked ennyire fontosak a pontjaid, akkor tessék, felpontozlak.
2008. szept. 10. 06:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a pont a fontos,hanem az,hogy ha felkeresel egy dokit-akár ,,onlájn,, akkor az lásson el megfelelő és elégséges infóval.Főleg ilyen állapotban amikor az ember kivan a sikertelen próbálkozások miatt. Voltam hasonló helyzetben és már elegem volt abból,hogy azt hiszik, hogy fél szavakvból is megértem azt amit ők éveken keresztűl tanulnak. Sok sikert az inszemhez és tényleg nem a pontok miatt!
2008. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Petevezeték átjárhatósági vizsgálatra szükség van,mert ha el van záródva vmelyik petevez.akkor az egész eljárás értelmetlen.Nekem a menses 3.napjától 5napon át napi 2 clostilbegitet kellett szednem,majd a 13.napon kaptam 1 tüszőrepesztő szurit.Emellett uh-ra kellett járnom.Az inszem a ciklus 15.napján volt.Maga az eljárás kb.10-15 perces,leginkább egy rákszűréshez tudnám hasonlítani.Utána 15-20 percet pihenned kell.2 hét múlva kell tesztelni addig Utrogestan kúpot kell használni.Természetesen a dokid másfajta gyógyszereket is írhat fel,más dózisban,ez szerintem az eredményeidtől függ.Utána pihen amennyit csak tudsz,és ne az eredményen görcsölj.Töltsd kellemesen a napjaidat és minden rendben lesz.
2008. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!