Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért volt szükség inszemináci...

Miért volt szükség inszeminációra nektek?

Figyelt kérdés
hányadik sikerült?milyen tablettákat,injekciókat kaptatok?milyen nemü babátok született?minden érdekelne.köszi!
2011. okt. 1. 20:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel...!Most állok előtte!
2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mikor csinálják meg neked?elsö lesz?hány éves vagy?minden rendben van nálatok?nekem most lesz az elsö.mi 2 éve próbálkozunk.férjemnél van kisebb gond.ha gondolod csatlakozz hozzám,és beszélgethetünk hogy éppen hol tartunk.
2011. okt. 2. 07:50
 3/26 anonim ***** válasza:

sziasztok!mi is most megyünk először Tapolcára csütörtökön!nekünk most kezdik a vizsgálatokat!novemberben lenne 6.éve hogy nem jön a baba!:-/

Párom: 30 éves

Én: 23 vagyok!

Aki volt már!Hamar megvoltak a vizsgálati eredmények?Hamar el kezdték a beültetést?

2011. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 sumergo ***** válasza:

Nekem azért volt inszem, mert a HSG-nél kiderült, hogy csak az egyik petevezetékem átjárható, és az sem tökéletesen, így a dokim azt mondta próbáljuk meg, hátha inszeminációval összejön. A 2. inszemnél lett pozitív tesztem, de sajna méhenkívüli volt ( a nem jól átjárható petevezeték miatt), így aztán lombikkal lett baba.


Kedves utolsó! Az inszeminációnál nincs beültetés, csak a lombiknál.


34+6 hkm

2011. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 sumergo ***** válasza:
Ja és Clostylbegyt gyógyszert kellett szednem 5 napig 2x1-et, majd Gonapeptyl szurit tüszőrepesztőnek. Sok sikert mindenkinek!
2011. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát 6 év az nagyon hosszú. én nem tudnék annyit várni. Nekem június elején volt HSG-m ahol mindkét petevezetéket át tudták fújatni mert kicsit le voltak tapadva. De azóta sem sikerült. 1,5 éve volt a férjem spermavizsgálaton ahol teratozoospermiát állapitottak meg. Nem tudom igy mennyi lesz az esélye hogy inszemmel sikerul. Nekunk elég gyorsan zajlottak az események. Szeptember elején bejelentkeztünk, levették a törletet, aztán a ciklus 3. napján vérvétel,rá 2 hetire kész voltak a hormoneredmények. Nálam minden rendben. Most a férjemet nem vizsgálták, mert az mondták hogy 20mil. sperma elég inszemre. Most hogy milyenek lehetnek az eredményei nem tudom. Nekem most meg kell várnom a menzit, ami kb. 1hét mulva esedékes. 2x1 clostylbegitet 5 napon keresztul. A cikl. 10-11 napján kell mennem ahol uh-n megmondják van e peteérés, és vért is vesznek. Aztán mikor aktuális be kell adatnom 2x pregnylt és aztán utrogestant kaptam. remélem ezek segitenek. Sumergo te már lassan szülni fogsz. Sok boldogságot a babához! Aki akar akkor még csatlakozzon és csevegünk.

én 27, férjem 29

2011. okt. 2. 13:00
 7/26 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok!Hogy mikor lesz inszem azt nem tudom,mert mezei dokihoz jártam aki sajna egy éve nem tudott segíteni,így a Budapesti Kaáliba megyek!

Nálunk is 2 éve nem jön a baba és 27 vagyok és mindkettőknél minden rendben van nekem egy kicsit alacsony olt a progreszteron szintem,de azt a doki gyógyszerrel emelte!

Voltam hormondon,hsg-n/teljesen átjárható vagyok mindkét oldalon,andrológia...!Szóval megjártam a hadak útját és 2*3 hónapos closty sem segített....!!!!

2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
sziasztok!nekem ma jött meg,most kivételesen örülök mert kb. 10 nap mulva megyek uh-ra hogy lesz e peteérésem.majd ti is irjátok meg a fejlemenyeket
2011. okt. 5. 17:24
 9/26 A kérdező kommentje:
Lányok most mit csináljak? Azt hittem hogy tegnap megjött, de csak barnázok nagyon minimálisan. Akkor még nem számithatom a mai naptol az elsö napot? Csak ha rendes vérzés lesz? Az 5. naptol kell szednem a Clostit. Szerintetek?
2011. okt. 6. 17:35
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, onnantól kell számolni, amikor rendesen megjön. Én is barnázok/barnáztam mensi előtt, de nem az számít első napnak!
2011. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!