Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért volt szükség inszemináci...

Miért volt szükség inszeminációra nektek?

Figyelt kérdés
hányadik sikerült?milyen tablettákat,injekciókat kaptatok?milyen nemü babátok született?minden érdekelne.köszi!
2011. okt. 1. 20:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok= az első!ÓÓÓ,nekem még odébb lesz,mert még négy hét múlva megyek csak a meddőségiben,mert 2 éve nem jön a baba és a dokim eddig mindent megtett,de nem sikerül..!
2011. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Értem. Én abban a helyzetben vagyok, hogy a saját dokim csinálja az inszemet, aztán ha nem sikerülnek, akkor megyek csak a Kaáliba.

Elég türelmes lehetsz... Ennyit várni...

2011. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Utolsó=első vagyok!

Igen,türelmes vagyok,sokat filóztam mi legyen,válasszak egy olyan dokit a Kaáliban akinél hamar sorra kerülök vagy válasszam azt a dokit akit az orvosom ajánlott ott...döntöttem,hallgatok a dokimra,mert annyira lelkiismeretes és nem akarna nekem rosszat!

2011. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, hogy hallgatsz az orvosodra és azt az orvost választod, akit ö ajánlott.

Hova jársz Kaáliba?

2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok=első!

Én Dr Krizsa Ferenchez megyek!Gondolkodtam,hogy ki legyen,de végül is hallgattam a dokimra,na meg 1000 helyen olvasod itt,hogy mindenki profi a Kaáliban!Te?

2011. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy gondoltam a kérdést, higy az orszáh melyik Kaálijába jársz? Én Szeged mellett lakom, oda fogok menni, ha meglesz az 5. inszem is.

Remélem azért nem kerül rá sor, de ki tudja?

2011. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!