Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy menzi? Pénteken...

Baba vagy menzi? Pénteken kellett volna NEM megjonnnie, nem is jott meg a mai napig se.

Figyelt kérdés
Folyton éhes vagyok, a hasam pedig már 1,5-2 hete se nem fáj, se nem gorcsol, mintha húzodna,foleg reggel és este, pláne ha a hátamon fekszem.Ilyet még nem éreztem. Ma vettem 1 tesztet, reggel elsobol meg is csinálom, de mi lesz, ha negatív lesz... Nagyon vágyom már egy picire.
2008. szept. 8. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos van valami oka a késésnek,remélem,hogy baba van a dolog hátterében!29 hetes kismami
2008. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszi,gratulálok neked. Nagyon bízom benne, h végre sikerult, mert már kicsit tobb mint 1 éve nem sikerul a babát osszehozni.
2008. szept. 8. 19:07
 3/12 A kérdező kommentje:
ha reggel negatív lesz a teszt, akkor már tuti, hogy nem vagyok babás?
2008. szept. 8. 19:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha még holnap reggel negatív lesz, pár nap múlva meg kell ismételni. Nekem is majdnem egy hét késés után lett halvány pozitív!

A tüneteid mindenesetre arra utalhatnak :)

Szorítok, tudom milyen érzés annyira vágyni egy babára...

Majd írd meg, oké?

2008. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát erre én is kiváncsi vagyok,mert én is pont ezzel a problémával küzdök több mint 1 éve,ma kellett volna menszelnem,de még idáig semmi,tegnap este állandóan gombocot éreztem a torkomban,hogy már öklendeztem töle köhögés közben,végül sikerült is elhánynom magam,ezek után csináltam egy tesztet és nagyon-nagyon halvány pozítiv,de tényleg épp hogy alig látszott,erre ma reggel csináltam még 1-et az már negatív volt,majd szétrázott az ideg-erre csináltam mégegyet,és az is negatív,fogalmam sincs,hogy most mivan,csak annyit tudok,hogy a következő tesztel várok szerdáig,hát sajnos nem mindenkinek olyan egyszerű össze hozni 1 pocak lakót!

kiváncsi vagyok a te tesztedre,írd majd meg!szorítok!:)

2008. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos nekem megjött ma a menszim:-(bár a doki azt javasolta,hogy azért csináljak reggel mégegy tesztet.
2008. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sziasztok. Reggel megcsináltam a tesztet, de negativ lett. El vagyok keseredve... :( Már annyira vágyom egy babára!!
2008. szept. 9. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:

sziasztok!jaj annyira együtt érzek veled,mert ugyan ezzel a problémával küzdök!Szorítok neked,hogy a következő sikerüljön!rám is vár reggel egy teszt csinálás,de hogy megjött a menszem ma nem sok reményt füzök hozzá,de a doki javasolta,hogy csináljak egyet azért mert serophene-t kell szednem a ciklus 3-7 napjáig és a biztonság kedvéért,mivel az első teszt nagyon nagyon nagyon halvány pozítív volt,de másnap reggel már negatív,a fene se tudja már!na majd megírom a teszt eredményt.ja mi is több mint 1 éve probálkozunk!

üdvözlettel:Zsu

2008. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyikkel teszteltél?Engem is átvert az első teszt.Probáld meg kevesebb hcg-s teszttel!Sok sikert és ird meg az eredményt!Szorítok!
2008. szept. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mind a kettő clearblue teszt volt.a tegnap reggeli szintén negatív és az másfajta teszt volt.de elég furcsa,mert már elis múlt a menszem ugy néz ki még 2 napig sem tartott és ez is csak maszatolt,hát én már nem értem,mi az isten zajlik velem.egyébként a menszem már több mint fél éve elég enyhe vérzés,de a mostani különös,de már ilyen is volt ebben a félévben.a dokim javasolta,hogy szedjem megint a tüszöserkentő tablettát 5 napig aztán 22-én megyek megint ultrahangra,az nekem pont a 14 napom lesz.Nagyon aggaszt ez a dolog,mert korábban volt már 2 méhen kívüli terhességem és 1 vetélésem,aztán a következő hónapban teherbe estem a fiammal,ő már 3 éves,de szeretnénk neki kis tesót és ezzel már több mint 1 éve küszködünk,bár fiam is nehezen jött össze ő is több mint 1 évbe telt mire sikerült,de akkor kaptam a dokimtól egy hüvely kapszulát,ha pozitivat mutat a teszt rögtön helyezzem fel,hogy kevesebb esély legyen a vetélésre,és ugy néz ki bevált.de most még rosszabb a helyzet,mert a menszem is ilyen maszatolos,nem értem hová megy akkor ez a vér vagy a tüszőnek a maradványa.vagy létezik,hogy felszívodik magától?tele van kérdésekkel a fejem és még várhatok ezzel 22-ig,már listát készítettem,hogy nehogy elfelejtsek valamit!
2008. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!