Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tapasztaltatok? Tényleg...

Ti mit tapasztaltatok? Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy a babák nyugodtabbak ha azt a hangot hallják amit a terhesség alatt hallgattak sokszor. És hogy ez érvényben van akkor is ha egy adott zenéről van szó. Így ha én a 9 hónap alatt mindig Andrea Bocelli-t hallgattam, és neki egy bizonyos száma akár naponta előfordult akkor tényleg nyugtató hatással lesz a kicsimre?
2015. szept. 5. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit gyakran hallgattam pocakosan később is megismerte, felfigyelt rá, de megnyugodni nem azt csakis ölben vagy cicin tudott :)
2015. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én sokszor nyugtattam őt(és magamat) amikor ideges voltam terhesen, és begörcsötem, mindig azt mondtam semmi baj nincsen, kedves elnyújtott hangon.

és amikor megszületett és sírva rámtették, valahogy rögtön megint ezt mondtam neki és igaz csukott szemmel még, de rám nézett fel és egyből abbahagyta a sírást :)

aztán megint kezdte mert elvitték szinte azonnal, hogy valahogy elkezdtem aggódni, miért olyan a körme amilyen, meg stb..


illetve újszülöttként ha sírt, ne azzal kezdtem hogy hirtelenjében felkapom, ,hanem jeleztem először hogy itt vagyok, úgy, hogy a mellkasára tettem a kezem, csend lett figyelt és mindig ezután vettem fel.

ezt kb 1 hétig csináltam, el is felejtettem, de később pár hónaposan volt, hogy megnyugtathatalanul sírt, hirtelen valahogy megint előjött belőlem ez, kezem a mellkasára, és egyből csend lett és figyelt, komolyan állítom, hogy emlékezett, igaz folytatta a sírást utána, kiderült hasfájós.


mindenesetre én mindig rámentem a kommunikációra hiszen ő is kommunikál a maga nyelvén, és várja is a választ :)

2015. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!