Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodaskor mit tapasztalta...

Beagyazodaskor mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2napja suru feher folyas, es ma gyakori pisiles lehet beagyazodas jele? Volt valaki igy akinek baba lett?
2015. ápr. 19. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy lehet annak is a jele, meg lehet bármi másnak is. Tudom, hogy nagyon nehéz kivárni ezt a pár napot és mindenképpen mielőbb tudni szeretnéd, van-e valami, de bírd még egy kicsit, amíg már megéri tesztelni!

Az első kérdésre pedig: egyik terhességemnél sem éreztem semmit. Se beágyazódást, se egyebet. Semmi tünet az első 16 hétben. Az elmaradt menstruációt kivéve természetesen :)

2015. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit
2015. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma is,és csütörtökön enyhén barnázgattam,mikor megtöröltem magam.nagyon bízom ebben a hónapban.kedves kérdező hanyadik napon vagy,mire nem várod?mikor tesztelsz?
2015. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmit az ég világon nem éreztem, fogalmam sincs, hogy mikor terhes lettem, mikor volt a beágyazódásom.:)

De ez, amit itt leírtál, lehet simán sok más dolognak is a tünete. Lehet akár egy hüvelyi és húgyúti fertőzésnek ugyanúgy.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj.

Amúgy én már szülés után kezdtem figyelni a testem, vagyis inkább feltűnő lett, hogy ha sűrű folyásom van 1-2 napig, akkor van általában ovulációm.

De gyakori pisilésem három dologtól szokott lenni, ha ideges vagyok, ha sokat iszom, vagy sajnos ha volt húgyúti fertőzésem, akkor azzal együtt járt.

2015. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit egyik gyereknél sem :)
2015. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 22ik napon. Tegnapelott nekem is volt egy nagyon kicsi barnazas, epp hogy a wc papiron meglatszodott. Igen, nagyon nehez kivarni ezt az idot, meg mar annyiszor csalodtam is. Mindig figyeltem magam, minden apri kis jelet ennek tudtam be, aztan kippanas lett a vege. El is hataroztam hogynem figyelgetem magam, jon ha jonnie kell, de ilyenem meg sose volt, neheznem tudomast venni rola. De koszonom a valaszokat, esszurkolok annak aki babat szeretne :)
2015. ápr. 19. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem gorcsolt a hasam enyhen de erezhetoen 4 teljes napig! :)) utana mar elmult es neha szurt.. De en figyeltem is magam mert tervezett volt.. Elso babanal semmit nem tapasztaltam( o csak besikerult :) )
2015. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuláció utáni 7. naptól szúrt egy bizonyos pontban a méhem néhány napig. Utána jött a 'mindjárt megjön' érzés, de nem jött meg :-)
2015. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem/tapasztaltam, viszont volt egy hónap, amikor volt egy kis pecsételésem ovu után 8-10 nappal, azt hittem, hogy beágyazódás, de akkor nem jött össze, úgyhogy nem az volt. Amikor végül összejött, semmit nem éreztem, minden a szokásos módon ment, pms tünetek stb...a végén mégis mensi helyett pozitív tesztem lett
2015. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én semmit sem éreztem, semmi jele nem volt, egyszercsak nem jött meg :)
2015. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!