Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló után nektek...

Fogamzásgátló után nektek mennyivel állt be a ciklusotok rendesen?

Figyelt kérdés

Én júniusban hagytam abba, azóta egyszer megjött, még augusztus legelején, nagyon örültem, szipiszupi, de most már kezdek aggódni, mert akárhogy számolgatom, az már lassan 5 hete volt. Nyilván nem áll be egyből 28 naposra magától, de így elég nehéz számolgatni, hogy mikorra jön meg, mikortól érdemes tesztet csinálni, vagy még bőven ráérek.


Amúgy semmit nem érzek, sem menstruáció előtti fájdalmakat (a cicim szokott feszülni), sem egyéb más "tünetet", ami akár terhességre utalna. De attól még kezdek aggódni.


2015. szept. 4. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal beállt, de olvastam olyat is akinek kellett hozzá 2-3 hónap
2015. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal. Pedig 10 évig szedtem.
2015. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azonnal beállt. Olyannyira, hogy a gyógyszer mellett 28 napos ciklusaim voltak, előtte szabályos 24, és már az első hónapban visszaállt 24-re.
2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csinálj azért egy tesztet hogy megnyugodj, én itt vagyok 6 hetesen és semmi tünetem nincs :) Nem kell hányni ahhoz hogy terhes legyél.

Amúgy júniusba hagytam abba a gyógyszert és 3. ciklusra jött össze a baba, első vérzés gyógyszer után kegyetlen erős volt,de második vérzés is 30-31 napra jött meg tehát nekem beállt gyógyszer után normálisra. Nőgyógyászom azt mondta 3 hónap kell hogy a szervezet felébredjen gyógyszerszedés után és visszaálljon a normális működésbe, nos nálam ez be is vállt.

Javaslom ha még nem vezetsz egy menstruációs naptárat, nagyon sokat segít eligazodni, én mobilra töltöttem le ami egybe babatervezős is.

2015. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem állt be sehogy, mert terhes lettem.
2015. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 évnyi fogamzásgátló szedésének abbahagyása után azonnal beállt. Most 25-28 naposak szoktak lenni azóta.
2015. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 évig szedtem, 1,5 év volt, mire helyrejöttem utána. Lindynette30.
2015. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 évig szedtem, tavaly novemberbe hagytam abba, és a mai napig nem állt be. Most voltam dokinál ez ügyben, és egyszerre vérvételre küldött. Azt mondta hogy 1-2 hónap alatt rendeződnie kell gyógyszer abbahagyása után.
2015. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!