Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet valaki nyugodt, ha...

Hogy lehet valaki nyugodt, ha már régóta nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mindig azt mondják, h ne idegeskedjünk, mert az akadályozza a teherbeesést. De hogy lehet nyugodtnak maradni és nem idegeskedni ilyen helyzetben?? Ki hogy csinálja? Van erre valami módszer?
2008. szept. 8. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azért idegeskedem, mert már volt egy spontán vetélésem, a dkoim meg azzal nyugtat, hogy rendben vagyok. Most eldöntöttem, nem fogok ettől idegileg tönkre menni: dokit váltok és teljes kivizsgálást kérek. Ha tényleg minden oké, akkor pár hónapon belül babának kell jönnie!
2008. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy!Már több mint 2-éve várok rá.Most egy 10 napos késéssel vagyok a kimaradt mensi után, a teszt persze negativ.Nagyon idges vagyok.Csak azért irom neked ezt, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2008. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 5 nappal azután fogant, hogy lemondtunk róla.

Rengeteg olyan esetet hallani, hogy párok lombikra járnak, és akkor lesz baba, mikor feladják.

A lényeg: meg kell véltoztatnod a saját gondolkodásodat. Gondold át, miért is kell neked a baba! Ha csak azért, hogy szerethesd, miért is kéne most azonnal megfogannia? Lehet, hogy Ő csak 1 hónap, vagy egy év múlva akar jönni... Ha jönni akar, úgyis jön.

Éld az életed úgy mint eddig( csak persze egészségesen)! Azért szexelj, mert jólesik, ne azért, mert gyereket kell gyártani! Maj jön, ha akar. És ha még nem? Akkor mi van? Összedől a ház? Gondold át, milyen előnyei lennének, ha kicsit később jönne: pl. még van idő felújítani a lakást, lefogyni, lenöveszteni a hajfestéket, spórolni, ha nem most foganna, nem nyáron lenne szülinapja, így ő is tudna majd az osztálytársaival ünnepelni az iskolában, stb...

Ha ezeket a gondolatokat magadévá tudod tenni, ki tudod iktatni az idegeskedés gátló tényezőjét. Sok sikert!

2008. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezen nem idegeskedni, de az előttem válaszoló nagyon jó tanácsokat adott.
2008. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyet értek a harmadik válaszolóval ha az ember idegesíti magát tutira nem jön össze, én már három éve várom a csodát, és már ott tartok, hogy nem érdekel, úgy is akkor jön ha ő akar csak ő tudja mikor a leg alkalmasabb, legtöbb embernek ezért nem jön össze, mert annyira akarja, de ha jobban belegondol az ember lehet mégis van valami ami akadályozó tényező lehet, a baba számára. pl: anyagi vagy otthon, vagy bármi más.
2008. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam ilyen helyzetbe, mert még nem merjük bevállalni a babát, de talán a nyugtató teák, zene. Nem tudom, lehet, hogy butaság, de ez jutott eszembe.
2009. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!