Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt ha negatíva...

A terhességi teszt ha negatívat mutat akkor az biztos?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, h néha pozitívat mutat pedig nem is terhes az illető, de erről nem olvastam, h ha negatív akkor megnyugodhatok-e annak ellenére h nem jön meg...
2008. szept. 8. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem.


a hibás-negatív viszonlag gyakori.

a teszt egy hormon mennyiségét méri. amíg ez a mennyiség nem ér el egy szintet, addig nem mutat terhességet, pedig ettől még lehetsz terhes.

2008. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos.Én terhes vagyok,de amikor elmaradt a menszim rá pár napra elmentem a gyógyszertárba,kértem egy szuper érzékeny tesztet,kazettás volt és negatív lett(reggeli első vizeletből).Idegesített,ezért rá másnap elmentem a Tescoba,vettem egy egyszerű Lilly tesztet és pozitív lett(kora este csináltam).A HCG szintedtől is függ és nem minden teszt jó.
2008. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!