Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden vagy szerdán kéne,...

Kedden vagy szerdán kéne, vagyis nem kéne megjönni. Tegnap vette egy mini mikrószkópot, kipróbáltam, és nem láttam páfrányokat. Ezek szerint nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam ha terhesség van akkor az ovu teszt és a mikroszkóp is mutatja.Tudni kell hogy aug 14.én volt a ciklus 1 napja. Teszt szerint 17-18 ciklusnap volt peteérésem. Az dátumilag aug 31 és szep.1. Lehet még korai mivel 7 nap tellet el,és még be sem ágyazódott? De a beágyazódási idő a mensi után 2 nappal történne,ha szerencsés vagyok.Mi van ha mégis megjön?
2008. szept. 8. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Milyen tesztet használtál? Mert nekem is aug 31-szept. 1-én volt a pé-m de még nem mertem tesztelni. Otthon van egy coraxom.....
2008. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, az 5-ik válasz írója voltam....
2008. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Maria romed-et...ma viszont egy gabriel-t de az meg negatív...úgyhogy nem tudom mi van...el vagyk keseredve....vagy még csak most ágyazódik mivel 10-11 nap tellt el a peteérés után??
2008. szept. 12. 12:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem várd meg a "nem várt" napját, mivel, ha jól tudom, a Gabriel elég érzékeny, lehet, hogy sajnos a másik teszt volt a rossz. ( A gabriel 20-as érzékenységű, annál érzékenyebb csak egy van a piacon, ami viszont szinte beszerezhetetlen. Qupido a neve - talán - és 10-es érzékenységű )
2008. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
az a nem várt az szerdán lett volna.... :(
2008. szept. 12. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!