Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden vagy szerdán kéne,...

Kedden vagy szerdán kéne, vagyis nem kéne megjönni. Tegnap vette egy mini mikrószkópot, kipróbáltam, és nem láttam páfrányokat. Ezek szerint nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam ha terhesség van akkor az ovu teszt és a mikroszkóp is mutatja.Tudni kell hogy aug 14.én volt a ciklus 1 napja. Teszt szerint 17-18 ciklusnap volt peteérésem. Az dátumilag aug 31 és szep.1. Lehet még korai mivel 7 nap tellet el,és még be sem ágyazódott? De a beágyazódási idő a mensi után 2 nappal történne,ha szerencsés vagyok.Mi van ha mégis megjön?
2008. szept. 8. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
A terhességet a "terhességi teszt" mutatja ki és nem az "ovulációs teszt"!
2008. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ovu teszt érzékenyebb,ezért a HCG-t is jelzi,sőt elöbb mint a terhes teszt...ezt halottam legalábbis sok helyről....ennek én csak örülnék ha nekeked lenne igazad,mert akkor még reménykedhetnék :)
2008. szept. 8. 10:28
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Az ovu teszt tájékoztatójában fel van tüntetve,hogy nem használható terhesség megállapításához.Legalábbis,amelyiket én használtam (corax)ott ezt írták!

Szerintem ne hallgass a szóbeszédre,hanem vegyél egy terhességi tesztet!Sok sikert!

2008. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
A páfrányok csak a peteérést jelzik!
2008. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mini mikroszkóppal nekem nem jelezte a terhességet, viszont az ovulációs tesztel már a 13-ik dpo.-n nagyon erős két csíkom volt. A hcg ekkor még halványan díszelgett!


Ne aggódj rajta, hiszen ugysem tudsz mit tenni, egyedül hogy felingereled magad, annyit meg nem ér ugye? :) Kíváncsiságod csillapíthatod ha tesztelsz, de inkább várd ki a mensi nem várt idejét.


Sok sikert!

2008. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A páfrányok nem csak a peteérést jelzik, janem az esetleges terhességet is, mivel nem csak a HCG szint nő meg a szervezetben, hanem az ösztrogén szintje is! ( ha jól tudom, pontosan e állítja le a menstruációt is.
2008. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Peteéréskor és terhességnél 2 különböző hormon termelődik!Az ovu teszt az egyiket,a terhességi teszt a másikat érzékeli!Ez ilyen egyszerű!
2008. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Csak az előttem szólóhoz szeretnék hozzászólni: a kérdetző nem LH tesztet vett, hanem ovu. mikroszkópot, ami az öszetrogén szintjének emlkedését jelzi! Az pedig az ovulációkor és terhesség esetén is megugrik! Tehát: mutathatja igenis a terhességet! Viszont visszafelé már szerintem nem igaz a dolog: vagyis, attól még lehetsz terhes, hogy nem páfrányos a mintád!
2008. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Huuu...jól megoszlanak a vélemények,de szerencse van olyan aki igazat ad! :) Köszönöm a válaszokat! Remélem legkésöbb szerdán nem fog megjönni! :)
2008. szept. 8. 12:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy nagyon halványat teszteltem :)
2008. szept. 11. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!