Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe estem kb mennyi...

Ha teherbe estem kb mennyi ido utan veszem eszre a tuneteket?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ÁLTALÁBAN 10-14 NAP ELTELTÉVEL, DE NEKEM MÁR VAN KÉT KISLNYOM ÉS ÉN EGYIKKEL SEM ÉREZTEM SEMMIT, NÁLAMA MENIS KIMARADÁSA VOLT A JEL ÉS A TESZT PERSZE
2008. szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én kb. 2 hónapja olvasgatom ezt az oldalt. Babát szerettük volna és tegnap délután két pozitív teszttel gazdagodva, remélem össze is jött.


A kérdezőnek írom, hogy Nekem már van egy 7 éves lányom, most ezek szerint várom a másodikat és mindkettőnél már peteérés környékétől éreztem, hogy ez terhesség. Persze az ember nem meri elhinni, hogy jól érzi, és bizonytalan, hogy esetleg csak nagyon szeretné, azért vannk tünetei, de akkor 3, most 6 hónapi probálkozás során a többi hónapban nem gondoltam, hogy sikerült.


Igenis feszülnek a mellek, már nagyon hamar, és fájnak is időnként, és én széedelegtem is. Hányingerem ma van először, persze lehet, hogy ez a hirtelen időváltozásnak is köszönhető. A has is másként fáj. Én mindig megszenvedem a menstut, de ez inkább csikarós.


Szóval ne érezd magad hülyén, ha már korántól megjennek a tünetek. Tudom, hogy a legtöbben itt azt írják, ilyenkor csak beképzeled, de miután 2 tapasztalatom is az ellenkezője, vettem a bátorségot , hogy ezt leírjam.

2008. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Eggyet értek az elöttem szólóval.ÉN is nagyon hamar éreztem,nem is gondoltam,hogy a terhesség miatt.2-3hetes terhes lehettem már szédültem,nem kicsit,a melleim nagyon fájtak,kegyetlen hányingerem volt.Miután nem jött meg a 2.dik napon teszteltem pozitivat.Rá 2hétre mentem dokihoz akkor az uh-á szerint volt 6hetes...tehát kinek milyen a szervezete,úgy érzi a változást :)

Minden jót

32hetes kismama

2008. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első terhességnél már a menzi előtt 5-6 nappal éreztem hogy furán szurkál a hasam, és elkezdett fájni a cicim, szédültem, és hőhullámaim voltak. Most pedig, 7 hetesen semmit nem érzek, néha szukál a hasam és álmos vagyok de kb ennyi. Az émelygés elég ritkán tör rám. Inkább 1-2 kajától van undorom.

Ez egyénenként változó. Remélem segítettem.

2008. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat igen segitettetek! nekem is van egy 15 honapos lanyom de is vele menszi elott ereztem furcsan nagyon furcsan magam! nalam hajnalba jott nagyon furcsan erdekesen fajt a hasam monotonon, arra ebredtem fel,es egybol jott a hanyinger stb masnap teszteltem pozitivat! de most is erdekes az egesz mert hirtelen jon ram szedules es olyan hogy le kell uljek most nem tudoma hogy a terhesegtol jon vagy esetleg idovaltozas??
2008. szept. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!