Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladéktól mennyi az...

Az előváladéktól mennyi az esély, hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
mert még nemszeretnénk a párommal gyereket ezért mi megszakitjuk az együtt létet jo védekezés ez??
2007. nov. 5. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt aki így esett teherbe.

Én is így voltam 3 évig a párommal (most már nem, mert szeretnénk babát). Ha nem bánad ha becsúszik, és megtartanád, akkor szeretkezzetek úgy ahogy eddig.

Ha semmiképpen sem, akkor óvszer, vagy fogamzásgátló!!

2007. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval.Ha semmiképp sem szeretnél kisbabát,akkor inkább ne játsz a tűzzel.Védekezzetek normálisan,mert ha teherbe esel már későn bánkódsz.
2007. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megoldás nem védekezés. Arra jó, hogy ha jön baba, ám jöjjön, de ha nem akartok babát, védekezzetek rendesen óvszerrel, vagy fogamzásgátlóval!!!
2007. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem jó természetesen!

vegyetek óvszert,vagy a yadine fogamzásgátlót nagyon tudom ajánlani,kissé drága(kb6000/3 hó),de kevés hormont tartalmaz és nem lehet hízni tőle+hamar kiürül a szervezetből,-nálam semmi hormonzavart nem okozott,amikor 6év után abbahagytam!

2007. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
van rá esély én nekem így van fiam.:D
2007. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is igy született a második gyermekem!
2007. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
baba veszelyes!ha az se baj ha becsuszik folytassatok,ha nagyon rosszkor jonne beszelj dokiddal mit ajanl,en olszban lakom nemtudom most mik vannak otthon magyaro.n.itt egy persona nevu kis gepet hasznalok,egy teszt es csak ovus napok idejen kell gumi vagy egyeb modu vedekezes.ez jo mert havi 8 napon at kell tesztelni vizelettel,itt 97 euro az alapar a gep es 16 stick,es utanna minden honapban 15 euro a 8 stick vagy 3 havis csomi is van.kicsit draga mo-i viszonylatban de jo.
2007. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!