Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktol mekkora az...

Előváladéktol mekkora az esély hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
eddig sem védekeztünk, s még nem maradtam terhes az elővaladektól...De mar 3 hete késik!!
2009. szept. 9. 19:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
légyszi írjtaok mekkora a valószínűsége??!!
2009. szept. 9. 19:55
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe eshetsz tőle. De csinálj egy tesztet, akár most is, mert már van annyi hcg a szervezetedbe, hogy ne csak reggel mutassa ki. Egyébként mi is megszakítással védekezünk párommal, és még nem maradta terhes. Majd írj, hogy mi lett a teszt eredménye?
2009. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)tegnap este már csinaltam 1 tesztet,de nega lett,habar 1ici picit lehetett latni halvanyan a masik csikot is.Utananeztem a dolgoknak,s több helyen olvastam,hogy nem mindenkinél 1forma a hcg szint, valakinek 3het utan is mindig nega volt a teszt,a labor viszont pozitív.Ugyhogy kiszámithatatlan...:P
2009. szept. 9. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne add fel a reményt, mert ez nagyon is lehet baba. :) Jó babavárást!
2009. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi:))ari vagy, de meg inkabb nem élem bele magam túlsagosan...Holnap reggel teszt, s meglatjuk, aztan irok:)
2009. szept. 9. 20:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia !Én előváladéktól lettem terhes már két éves a gyerkőcünk!Szorítok neked illetve nektek !:)
2009. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tényleg?Csak az 1picit fura, hogy akkor edig miert nem maradtam terhes??
2009. szept. 9. 20:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja a párom, hogy neki nem mindig van előváladéka. Ezt mondta, hogy ő érzi mikor van.
2009. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha terhes lennék, a testhömersekletemnek mindig 1formanak kéne lennie??Lehet buta kérdés:)Különben a hasmenés(2-3szor),emelyges, fura erzes a gyomorban lehetnek tünetek?Bocsi a sok kérdésért:)
2009. szept. 9. 20:30
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is úgymond az előváladéktól lettem terhes, sajna megzavartak, és oda lett az egész napunk, gondoltuk is hogy ebből nem lesz semmi. Ehhez képest két hét múlva pozi lett a tesztem. A vicces az egészben hogy évek óta próbálkoztunk, és pont így jött össze :)

Ha a ciklusod normál, akkor már a tesztnek mutatnia kéne, ha viszont később volt a peteérésed, simán erősödhet még a csík. Nekem a 24-ik napon volt. :)

Minden jót!

2009. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!