Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak jövőhéten szerdán kellene...

Csak jövőhéten szerdán kellene megjönnie, de már kb 1 hete vannak hullámokban olyan érzéseim, enyhe görcseim, mintha meg akarna jönni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok....fáj a hasam és szedán kéne megjönnie,vagyis nem megjönnie! Nekem 17-18 cn-en volt peteérés,akcióztunk is,és pont akkor lenne a beágyazódás...
2008. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja vagyunk rajta a projekten :), de a múlt hónapban sajnos megjött :( Akkor viszont nem éreztem ilyen görcsöket. Nekem 27-28-án volt a PÉ-m és mi is akcióztunk, tehát próba szerencse. Én kb 3 hete iszom a cickafark és palástfű teát. A barátnőm azt mondta hogy neki jó volt, hatott. Ő elsőre teherbe esett. Én is megpróbálom, hátha :) Majd a jövőhéten kiderül. Sok sikert!
2008. szept. 6. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

A teák jók, de az tényleg csak arra jó, hogy erősítse a szervezeted!Én pl amíg ittam nem sikerült. Egyébként a gyógynövényes kúráknál három havi kúrát javasolnak, hogy hasson igazán, egy hónap kevés! Én akkor lettem babás, amikor épp nem ittam semmelyiket. Ugyanis nem lehet folyamatosan inni, kb három havonta nem árt beiktatni egy kis szünetet!

Inkább lazíts, s ne figyeld annyira magad, ne görcsölj rá a témára! 2 hónap még nem nagy idő, bár pont ezután kezdtem én is rágörcsölni! Így tudom, milyen nehéz lazítani, de érdemes! én is méregettem, ittam a teákat, kispárna popsi alá, stb. Persze semmi. aztán nyáron semmi ilyesmi, pár mérés volt csupán, épp kíváncsiságom miatt, de így értékelhetetlen volt a görbém. És mégis sikerült a baba!!! A legfontosabb, hogy bízz magadban és a párodban, hogy hamarosan sikerül, és ott lesz a pocidban a baba!!!!

2008. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!