Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 15. és 16. napján...

A ciklusom 15. és 16. napján barna folyásom volt? Ugye ez nagy gond?

Figyelt kérdés

A félidős barna folyás gondra utal, ugye?

Akkor a hőmérsékletem 36,2C volt, tegnap és ma (ciklus 17. napja) pedig már 37C.

Volt olyan napon belül, hogy nyúlós volt a barna folyás.

Hormonzavar?

Párommal a ciklus 11. és 13. napján voltunk együtt.

Segítsetek légyszíves. Félek.


2010. márc. 6. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semi gondod mincsen, nemtudom hany eves vagy ha elsz nemi eletet tudnod kene, hogy a ciklusod kozepen ha barna folyasod van az a peteres jele szokott altalaban lenni.
2010. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is ezt hittem eddig. De pont most a neten nézelődtem és csomó helyen azt írja, hogy hormonzavar.

Sosem volt ilyen félidős barna vérzésem a fiam születése előtt, sőt utána sem, csak most 2-3 hónapja.

Ezért félek.

2010. márc. 6. 22:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Ovulációkor lehet barna folyás, a megemelkedett hőd is arra utal, hogy kibukkant a petéd.

Könnyen lehet, hogy babás vagy, mert a hímivarsejtek 3-5 napig élnek átlagosan, a "táptalaj" minőségétől függően, így akár a 11, akár a 13-i együttlétből összejöhetett...

2010. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elso vagyok, nekem se volt evekig felidos barnazasom, de fel eve megjelent es nincsen hormonzavarom se, teljesen normalis dolog.
2010. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál a ciklus 8. napján és mondtam, hogy már nem szoptatok 3 hete, erre azt mondta, az uh vizsgálat után, hogy tuti, hogy nincs peteérésem.

Ezt ő így látta a hasi uh-ból.

Ennek fényében szerintetek mi lehet????

2010. márc. 6. 22:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélhetően téved a doki. Ugye????
2010. márc. 6. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta véletlenül, hogy éppen nem lát érett petesejtet?
2010. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor kezdődik az el látszani UH-n, de a 15. napig még egy hét eltelt utána, szerintem annyi idő alatt megérhet egy petesejt... (na nem vagyok doki! :)
2010. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már mielőtt megvizsgált, akkor mondta, hogy mivel szoptattam, így nem lehet peteérésem.
2010. márc. 6. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, már bocsánat.

Én is szoptatok, van peteérésem.

Nem tudom mit szólna a doki bácsi olyan anyukákhoz, akinek 11 hónap van a két gyerekük között, ahhoz is kellett petesejt, nem?... Jajj.

2010. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!