Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes lehetek elvileg, egy...

6 hetes lehetek elvileg, egy este véreztem, utána elmentem dokihoz, azt mondta semmi gond, de azóta is van néha barna folyásom. Most akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetes babás vagy, és nem küldött el ultrahangra???????
2008. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Avérezgetés meg a barnázás nem ugyanazt jelenti. keresd megaz orvost, mert téged ez aggaszthat, és mond hogy már nem csak vérzel. Egyébként gond nélkül is előfordul ilyen, de jobb tisztázni. Lehet gyógyszer kell. Pihenj sokat!!!
2008. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a múlt héten, hogy majd 6 hét után menjek el ultrahangra. Megyek is ha minden jól megy pénteken, csak aggódom, hogy miért van vérzés és folyás. Ilyet még nem hallottam.
2008. máj. 13. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
az első kérdező vagyok. akkor rendben, ha mész pénteken uh-ra, de addig is pihenjél ha egy mód van rá, nehogy elveszítsd a babát.
2008. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért rendelt 6. hétre, mert akkor már látni fogja, hogy megtapdt-e, meg hogy jó helyen van-e pl.:méhen belül. Pihenj mert most muszáj , menj táppénzre, amíg nem vagy biztos h minden rendben, mert jó ha egész nap fekszel , sok múlik rajta.
2008. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem sokat pihenni! :-)
2008. máj. 13. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is hasonló történt, barnás pecsételő vérzésem volt a terhesség legelején és utrogestant kaptam rá, csak mielőbb lásson orvos!

A legjobbakat!

2008. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!