Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott vagyok 10 nappal....

Mensi elott vagyok 10 nappal. Tegnap volt egy csepp vér a fehérnemumon, ma reggel meg olyan mintha megjott volna, de mégsem mert nem olyan a szine,inkább barnás. Mitol lehet ez? Mensi vagy más baj van?

Figyelt kérdés
Mèg soha nem jott meg ennyivel elobb,nem tudom hogy mi van... Fogamzàsgàtlot nem szedek,az nem zavart be. Volt màr valakinek ilyen?
2008. szept. 5. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiválthatja stressz,felfázás is,de a beágyazódás is! :)
2008. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remèlem a harmadik verzio,de nem hiszem... Azt sem tudom mikor volt peteèrèsem.
2008. szept. 5. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
En meg ma vagyok a 28.napon es mar 24oraja van valami rozsaszin folyasom. Ilyen nekem nem szokott lenni. Juliusi mensinel egybol ver jott es eleg erosen, tehat nem volt elotte napokig vagy akarcsak orakig semmilyen barnas vagy rozsaszines folyas! Mult honapban a 27.napon volt sotet barna folyas, egyre tobb es ejjel, tehat a 28.nap reggelre meg is jott, bar az a mensi is furcsa volt, mert mar a 2.napon is keves jott, aztan elallt, megint jott egy kicsi , elallt, aztan mar csak rozsaszines vmi jott neha-neha 2-3napig. Tehat ha azt nezem, mult honapihoz kepest kesik par oraja, pedig ebben a honapban alig voltunk egyutt. Foleg nem kozepidoben, tuti nincs baba.
2008. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!