Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mennyivel...

Lehetek terhes? Mennyivel nagyobb az esély ha ovu tesztel prbálkozunk?

Figyelt kérdés

Ovuációs tesztet csinálok 26-28 napos a ciklusom.17-18 cn volt a teszt szerint peteérésem, vagyis 08.31 és 09. 01.27-től minden nap együtt voltam a párommal, bár tegnap mikor már nem volt pozitív az ovu teszt, nem voltunk együtt. Lehetek terhes?Tegnap óta úgy érzem mint amikor meg akar jönni,peddig 9-10-e körül Nem várom!

Mennyi esélyünk van?


2008. szept. 5. 09:18
 1/3 A kérdező kommentje:
válaszoljato lééégyszi!!!!
2008. szept. 5. 13:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Kissé érthetetlen a kérdésed.A mensis érzésekre ne alapozz nekem egy héttel előtte is szokott már fájni és erre csak most figyeltem fel mióta magamat figyelem.
2008. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt jó,de ha van peteérésed és minden rendben,akkor is nagyon sok mindennek stimmelni kell,hogy összejöjjön a baba.A mensis érzésről annyit,hogy nekem pl. mindig mensi előtt egy héttel kezdődtek a tünetek. Legutoljára is így volt, fájt a melle, görcsölgetett a hasam de nem jött meg a teszt pedig pozitív lett.Tesztelni nem érdemes előbb, várj türelemmel,hogy kimaradjon.
2008. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!