Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok olyat, hogy a...

Hallottatok olyat, hogy a 10-12 hét környékén a megfázás természetes?

Figyelt kérdés
Igaz hogy ezen minden kismami átesik?Nagyon meg vagyok fázva,a herpeszem is kijött.Én pedig meg vagyok ijedve!
2010. márc. 5. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nem hallottam,természetes.Azt viszont igen,h az immunrendszer gyengébb lesz,ezért könnyebben kialakulhat!

Gyógyulj meg!

2010. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mind a három terhességemnél a 12-13 héten tök náthás voltam,tömtem a sok gyümölcsöt magamba,gyógyszert nem szedtem,csak orrcseppet. Egészséges gyerekeim születtek.
2010. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ennyire veszélyes lehet, hogy talán nem lesz egészséges a picim?
2010. márc. 5. 19:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, semmi baja nem lesz a picinek!!!! Szedj sok vitamint, igyál sok folyadékot és mindenképp feküdj és pihenj sokat. Egyetlen dolog van, amit rendszeresen figyelned kell, a lázad! Ha felmenne 38.5 fölé, akkor konzultálj orvossal. Ne félj, a legkevésbé sincs veszélyben! Pihenj és ne idegeskedj semmin sem!
2010. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt az egész terhességem alatt, egy picike megfázás se. Akkor ez most természetellenes?
2010. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem természetes,hanem gyakran előforduló.Most nem az a lényeg.Hanem hogy egy megfázás okozhat -e valami bajt a bébinek?!
2010. márc. 5. 21:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj és neked reggeli rosszulléteid sem voltak?Semmi émelygés???
2010. márc. 5. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogynem. Egésznapos rosszullétem volt, csak alvás közben nem voltam pocsékul. Ráadásul kitartott a 16. hétig.


Egyszerű megfázástól nem lesz baja a babádnak, ne félj. Amitpl tartanod kell és amit mindenáron el kell kerülnöd, az a 38 fok fölötti tartós (egy napnál hosszabb) láz. Ezt akár gyógyszeresen is, de le KELL szorítani. Paracetamol tartalmú lázcsillapítót használhatsz, nyugodtan, még akkor is, ha az utánam jövő azt mondja, hogy nem. Én épp ma kérdeztem meg az orvosomtól, ráadásul a kifejezetten terheseknek javasolt Paramax Rapid fájdalom- és lázcsillapító hatóanyaga is paracetamol.


Megfázásos jellegű megbetegedésem azonban tényleg nem volt egy picike se. Lehet, hogy a terhesvitamintól? Idestova már több, mint egy éve szedem.


21:26 34h km

2010. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babának,a meghűlés nem okoz rendellenességet.Nyugodj meg,és szép babavárást kívánok!
2010. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is taknyom nyálam egybe volt.De két napig napi egy szem panadol és huss,minden rendben volt.(nekem minden hapcinál összerándult,megfájdult a hasam,nem volt időm természetes gyógymódokat próbálgatni..)
2010. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!