Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napos még mindig negatív!...

10 napos még mindig negatív! Vannak, akik két hét múlva kimutatták a pozitív tesztet? Nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is két hetet késett, a teszt negatív volt, és két hét után sajnos megjött bár jóval erősebb mint máskor szokott lenni, az uh minha petezsák lett volna de hát hogy valójában mi volt azt nem leht tudni most várom a következő hónapot
2008. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Én aznap csináltam tesztet, amikor meg kellet volna jönnie, már pozitív volt.1 hét múlva ismét csináltam, az is pozitív lett. 9. hetes kismama vagyok.
2008. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amikor mi próbálkoztunk volt, hogy 60 napra jött meg a mensim. Nem jelent mindenképp babát, hogy annyit késik.
2008. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!